Ana Sayfa / Akıllı Telefon / OnePlus Z özellikleri sızdırıldı! İşlemcisi şaşırttı

OnePlus Z özellikleri sızdırıldı! İşlemcisi şaşırttı

OnePlus Z özellikleri alana çıktı. dahada evvel de tasarımı alana çıkan modelin nitelikleri amaciyla kısıtlı bilgi bulunuyordu. nihayet sızıntıyla birlikte Bir hayli bilgi dahada vakit yüzüne çıktı.

Daha evvelce de modelin tasarımı dikkat çekmişti. Zira tertemiz model amaciyla hazırlanan tasarım, evvelki yeni sezon modelleri andıran tek yapıya sahipti. Tasarımı sizinle de paylaşmıştık.

OnePlus Z nitelikleri sızdı

OnePlus 8 Pro dikkatleri toplamış ve gözler firmaya çevrilmişti. Üst segment telefonlar arasında bulunan modelinden ardindan ortada segment amaciyla çalışmalara süre gelen firma tertemiz modeli amaciyla çalışmalarda sona yaklaştı. tertemiz modelin temmuz ayında duyurulması bekleniyor.

Yeni modelin dahada evvel alana çıkan özelliklerinde ekran amaciyla tertemiz ayrinti var. Ekran Optic AMOLED olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu ekran kavisli kıyı tasarımına sahip olacak. Ön kamera da modelin ekranına gömülü olarak gelecek. Güvenlik amaciyla ekranda parmak izi okuyucu da yer alacak. Bu ekranın 90 Hz yenileme hızına sahip olması bekleniyor.

oneplus z özellikleri

OnePlus Z nitelikleri incelendiğinde şaşırtan bilgi ise işlemci oldu. Zira beklenti modelin Mediatek Dimensity 1000L işlemciden güç almasıydı. ama tertemiz söylentilere göre model Snapdragon 765 işlemci kullanacak. Bu işlemci 5G desteğini de telefona kazandıracak. Snapdragon 765, 2.4 GHz esas çalışma hızına sahip. 7 nm fabrikasyon süreciyle üretilen işlemci Adreno 620 GPU grafik birimine sahip.

İşlemcide Snapdragon 765 kullanılması, telefonun seçenek sebeplerinden olabilir. Zira modele ait evvel özellikler alana çıktığında Mediatek Dimensity 1000L işlemci dikkat çekmişti.

Bunlarla birlikte tertemiz modelde 8 GB RAM ile 128 GB veyahut 256 GB dahili depolama yer alacak.

Yeni modelin kameraları ile alakalı bilgi Daha yok. OnePlus 8 Pro sonrasında kamera performansı heyecan uyandıracak.

oneplusOnePlus ZOnePlus Z özellikleri

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir