Ana Sayfa / Akıllı Telefon / OnePlus 9 prototipi kara borsaya düştü: İşte fiyatı

OnePlus 9 prototipi kara borsaya düştü: İşte fiyatı

Konu tertemiz tek akıllı telefonsa, o telefonla alakalı pek çok sızıntının yaşanması gayet normal. Bu sızıntılar bazı vakit firma içerisinden stratejik olarak; bazı vakit da çalışanlar tarafından para karşılığında yapılabiliyor. Ancak, OnePlus 9 amaciyla dahada evvel benzerine Bir hayli rastlanmamış tek sızıntı geldi. OnePlus 9 prototipi, tek kullanıcı tarafından eBay üzerinde satışa konuldu.

Telefonu satışa koyan kişi Sahiden kazanç kazanmak mı istedi yoksa değişik tek sızıntı metodu mi deney etti Daha bilinmiyor.

OnePlus 9 prototipi eBay üzerinde satışa sunuldu

OnePlus 9’u eBay üzerinden 3.000 dolara satmak istek eden tek kişi, en azından kargo fiyatını kendisi karşılıyor. ama ilanı açan kişinin farkında olmadığı durum, telefonun kimlik numarasının görünüyor olması. OnePlus, istediği taktirde telefonun kimlik numarası üzerinden cihazın en nihayet hangi şirket çalışanına teslim edildiğine ulaşabilir. elbet ilanı açan kişinin telefonu çalmış olma olasiligi de bulunuyor.

eBay üzerinde satılan OnePlus 9 prototipi, çok geçmeden satıştan kaldırıldı. Bir hayli telefon dahada evvel sızıntı yaşasa da bu stil tek sızıntıyla her vakit karşılaşılmıyor. T-Mobile logosu ile gelen telefonun Amerika’da satışa sunulması, OnePlus 9’un T-Mobile versiyonun olduğuna işaret ediyor. Firmanın, bunun benzeri tek sızıntı karşısında alacağı aksiyon ise bilinmiyor.

8 GB RAM ve 128 GB depolama ile gelen telefon, kutudan Android 11 ile çıkıyor. Snapdragon 888 işlemcisinden gücünü alacak var olan OnePlus 9, art tarafta iki adet kameraya ve tek adet sensöre sahip. anne kameranın ise 48 Megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor.

oneplusoneplus 9OnePlus 9 kara borsaOnePlus 9 prototipi

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir