Ana Sayfa / Akıllı Telefon / OnePlus 8T Pro’nun gelmeyeceği resmiyet kazandı

OnePlus 8T Pro’nun gelmeyeceği resmiyet kazandı

OnePlus 8T, kısa süre içinde resmiyet kazanacak. Bununla birlikte, şirketin dahada iyi özellikte tek OnePlus 8T Pro modelinin alana çıkması bekleniyordu. OnePlus CEO’su, Liu Zuohu Bilinen isimiyle Pete Lau, Weibo üzerinden tertemiz yaptığı tek paylaşıma göre OnePlus 8T Pro modeli en azından bu sene gelmiyor.

OnePlus 8T Pro modeli bu sene gelmiyor

OnePlus, OnePlus üç piyasaya sürüldüğünden beri cihazlarını “T” takısıyla birlikte sunuyor. ek olarak, OnePlus 6T McLaren Edition benzeri Bir takım hususi sürümlerle de karşımıza çıkan şirketten telefon noktasında beklentiler de hatri sayilir büyüklükte oluyor. Bunların yanında OnePlus 8T duyurulduğunda, tek de 8T Pro olacağı bekleniyordu.

OnePlus 8T Pro modeli-00

CEO yaptığı paylaşımda tek denklemden bahsediyor. Pro düzeyinde deneyime sahip olmak istek eden kullanıcıların OnePlus 8 Pro‘yu seçebileceğini söyleyen, Lau bu telefonun Zati şu vakit amaciyla oldukça ‘’Pro’’ olduğunu söyledi. bu yüzden OnePlus 8T Pro modelinin Bir hayli tek anlam ifade etmeyeceğini söylüyor.

Bunun dışında OnePlus’ın tanıtması beklenen başka cihazları 14 Ekim’de alana çıkacak. mevzubahis etkinliğin beklenmesi gerektiği çünkü burada tek süprizin de alana çıkabileceği söyleniyor.

oneplusOnePlus 8TOnePlus 8T ProOnePlus 8T Pro modeliOnePlus 8T Pro ne vakit geliyor

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir