Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Nokia C5 Endi ve C2 Tava tanıtıldı! Uygun fiyatlı

Nokia C5 Endi ve C2 Tava tanıtıldı! Uygun fiyatlı

HMD global çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye süre gelen Nokia ahenk gösteren fiyatlı tertemiz telefonlarını tanıttı. Nokia C5 Endi ve Nokia C2 Tava / Tennen yeni sezon modelleri üç art kamera ve ahenk gösteren ücret etiketi ile karşımıza çıkıyor.

C2 Tava ve Tennen aslında aynı telefon ama ikincisi perakendeciler aracılığıyla satılacak, Tava ise Cricket Wireless’a hususi kalacak. Gelin, şimdi HMD Global’in AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ pazarı amaciyla geliştirdiği bu iki telefonun detaylarına yakından göz atalım.

Nokia C5 Endi nitelikleri ve fiyatı

Cihazın 6.5 ‘ büyüklüğündeki ekranı HD+ çözünürlük sunarken, 8 piksel çözünürlüğünde ön kamera yer alıyor. Polikarbonat kasaya sahip var olan telefon sol tarafında Google Asistan düğmesi yer alıyor.

Nokia C5 Endi nitelikleri ve fiyatı

Arka tarafta 13 Megapiksel çözünürlüğündeki anne kameraya 5 piksel ultra geniş açılı kamera ve iki piksel derinlik idrak etme sensörü eşlik ediyor. aynı zamanda tek parmak izi okuyucu yer alıyor.

3 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile gelen telefon, MediaTek Helio P22 işlemciden güç alıyor. 4000 mAh bataryadan beslenen ve 10W hızlı şarj desteğine sahip var olan telefon, 170 dolar ücret etiketine sahip.

Nokia C2 Tava / Tennen nitelikleri ve fiyatı

Nokia C2 Tava’nın 5.45 ‘ büyüklüğündeki ekranı 18:9 formatında ve HD+ çözünürlük sunuyor. 5 piksel ön kameraya sahip var olan cihazın art tarafında 8 piksel anne kameraya iki piksel derinlik idrak etme sensörü eşlik ediyor.

Benzer şekilde polikarbonat tek kasa ve sağ tarafta Google Asistan düğmesi yer alıyor. iki GB RAM’e sahip var olan ve 16 GB / 32 GB depolama alanına sahip var olan telefon, MediaTek Helio A22 işlemciden güç alıyor.

MicroSD kart yuvasının bulunduğu telefonun 3000 mAh kapasiteli bataryası, 10W hızlı şarj desteğine sahip. Nokia C2, 70 dolar ücret etiketine sahip.

hmd globalnokiaNokia C2 TavaNokia C5 Endi

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir