Ana Sayfa / Sinema / Netflix Türkiye’de günün en iyileri

Netflix Türkiye’de günün en iyileri

Netflix’te en çok izlenen yapımlar değişmeye ve platforma yeni içerikler eklenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler 2’si Netflix’te yayımlandı. Bugün en çok izlenen içerik olan film için duyuru yapmayan Netflix ise Cem Yılmaz’dan tepki gördü.

‘Karakomik Filmler 2’ en çok izlenen yapımlar arasında ilk sırada

Netflix’te en çok izlenenler arasında yine az sayılmayacak kadar yerli yapım görüyoruz. Hatta listenin ilk iki sırasında yerli filmler var. İşte Netflix’te en çok izlenen yapımlar

1 – Karakomik Filmler 2

Karakomik Filmler serisinin ikinci filmi geçtiğimiz günlerde platformda yerini aldı. Dram ile komedi sentezine dayanan Karakomik Filmler serisi aslında kendi içinde 4 filmden oluşuyor. İlk film, izleyiciler tarafından çok beğenildi demek zor. İkinci film ise henüz iki gün önce izleyicilerle buluştu. İki ayrı bölümden oluşan filmin toplam süresi yaklaşık 2 saat oluyor.

Netflix'te en çok izlenen yapımlar

2 – Yarına Tek Bilet

Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında ikinci sırada Yarına Tek Bileti’i görüyoruz. Netflix Orijinal ilk Türk filminin konusu; birbirini tanımayan bir adam ile bir kadının, trende tanışmaları ve birlikte yolculuk etmeleriyle başlıyor. Romantik türde bir yapım olan Yarına Tek Bilet’in süresi ise 1 saat 30 dakika oluyor. Başrollerde ise Metin Akdülger ile Dilan Deniz Çicek’i görüyoruz.

Netflix'te en çok izlenen içerikler

3 – 365 Gün

Netflix’te en çok izlenen içerikler arasında üçüncü sırada yer alan filmin konusu; bir mafya liderinin, bir iş kadınını kaçırıp hapsetmesiyle başlıyor. Mafya lideri, kadına da kendisine aşık olması için bir yıl süre tanıyor. Polonya yapımı bu filmin IMDB puanı ise 3,8 oldu.

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir