Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Nehre düşen telefon 8 ay sonra herkesi şaşırttı!

Nehre düşen telefon 8 ay sonra herkesi şaşırttı!

Telefonunu hata neticesi nehre düşüren Çinli tek erkek şaşırtıcı tek şekilde sekiz ayin ardindan tek mucize ile karşılaştı. Zhou isimi ile Bilinen balıkçı, geçtiğimiz Eylül ayında Çin’de çalkantılı tek nehirde arkadaşıyla balık tutarken akıllı telefonunu kaybetti.

Nehre düşen telefon 8 ay süresince sular altında kaldı! 

Zhou bu mevzu hakkinda PearVideo isimli yasamsal medya platformuna İzah yaptı. Arkadaşı ile balık yakalamaya çalışıyorlardı, telefonunu plastik tek torbaya sıkıştırmış ve ardindan telefonu tekneden suya düşmüştü. Balıkçı, telefonun kaybolduğunu hatıranda ayrım etmedi bunu kıyıya çıktığında ayrım etti ve telefonunu tek dahada Katiyen bulamayacağını düşündü çünkü nehirdeki su çok çamurluydu. Konuyu unutmuş var olan Zhou, nihayet vakitlerde su seviyesinin düşmesi ile tek balıkçı sayesinde telefonuna 8 ayin ardindan kavuştu. Zhou’nun numarasını telefon arkasındaki tek kartvizit de buldu. Telefonun fotoğrafına bakıldığında iPhone 7 Plus olduğu anlaşılıyor.

nehire düşen telefon

Zhou, balıkçı tarafından tek paket aracılığıyla teslim edilen akıllı telefonunu gördüğünde çok şaşırdı çünkü Daha çalışır durumdaydı. Kano gezisi esnasında çektiği resimleri tek dahada Katiyen bulamayacağını düşündüğü telefonundan huzurlu tek şekilde aldı. Aşağıdaki kare ise bu resimlerden tek tanesi.

nehire düşen telefon

Nehire düşen telefon ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

akıllı telefonApplenehirnehire düşen telefon

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir