Ana Sayfa / Donanım / MSI, RTX 30 Sea Hawk modellerini görücüye çıkardı

MSI, RTX 30 Sea Hawk modellerini görücüye çıkardı

MSI, sıvı soğutmalı RTX 30 Sea Hawk modellerini piyasaya sundu. dahada evvelce de sıvı soğutma özelliğine sahip ekran kartlarını kullanıcılara sunan MSI, dolaysiz olarak sıvı soğutmalı var olan tertemiz modellerini tanıttı. Üretilen modellerin NVIDIA GeForce RTX 3080 ve RTX 3090 olduğu belirtildi.

Bilgisayar meraklılarının alakasını çeken sıvı soğutmalı donanımlar, dahada düşük sıcaklıkta çok performans bekleyen kullanıcılar tarafından kullanılıyor. Performanslarıyla kullanıcıların ve özellikle oyuncuların merakını çeken modellerin sıvı soğutmalı olarak nasıl satış rakamı elde edeceği de heyecan ediliyor.

MSI RTX 30 Sea Hawk kullanıcıların beğenisine sunuldu

AIO Sıvı Soğutma özelliğiyle gelen ekran kartları harici tek fana soğutmasına da sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Modele ait görseller incelendiğinde model üzerinde tek fan ve Ayrı olarak ikili tek fan görülüyor. Bu ayrı kurulumdaki fanın pc kasasına monte edilmesi gerekiyor.

MSI RTX 30 Sea Hawk serisi özelliklerine bakıldığında alüminyum petek kendisini gösteriyor. Bununla birlikte modellerin işlem birimi ve VRAM’leri soğutmak amaciyla mikro kanatlı ve bakır tabanla donatılan pompaya sahip olduğu aktarılıyor. Ayrı olarak VRAM’ler amaciyla modellerin kendisinin üzerinden bulunan hususi soğutucu fanın da olduğu aktarılıyor.

msi rtx 30 sea hawk

Modelleri soğutacak var olan sıvının bulunduğu radyatörler amaciyla de iki adet 120 milimetre fan bulunduğu belirtiliyor. 35 dB olduğu aktarılan fanların dahada çok sema basıncı sağlayan MSI Torx Fan 4.0’a sahip olduğu aktarılıyor.

Modellerin fiyatına ve ne vakit satışa çıkacağına değin tek duyuru Daha yapılmadı. ama modellerin 2021’in evvel çeyreğinin sonlarında satışa olması bekleniyor.

msimsi ekran kartıMSI RTX 30 Sea HawkMSI RTX 30 Sea Hawk özellikleri

Sayfa Bulunamadı

RTX 3080 Ti VRAM miktarı Asus’un sitesinde görüldü

Dünyanın en hatri sayilir büyüklükte iki ekran kartı üreticisinden biri olan NVIDIA, geçtiğimiz Eylül ayında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir