Ana Sayfa / Tekno Haber / Motorola’nın yeni telefonu Geekbench’te görüntülendi!

Motorola’nın yeni telefonu Geekbench’te görüntülendi!

Motorola geçtiğimiz sene G8 Play modelini piyasaya sürmüştü. Şirket şimdi de serinin tertemiz üyesi Moto G9 Play‘i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Motorola Moto G9 Play nitelikleri Geekbench testlerinde alana çıktı! İşte bütün detaylar

Motorola Moto G9 Play nitelikleri belli oldu

Motorola’nın orta segment amaciyla geliştirdiği Moto G9 Play, Geekbench testine göre tek çekirdek performansında 313 puan, ve çoklu çekirdek performansında da 1370 nokta aldı.

Motorola Moto G9 Play nitelikleri belirlendi - ShiftDelete.Net (2)

Geekbench test sonuçlarında cihazın Bir takım özellikleri de alana çıktı. neticelere göre Moto G9 Play modeli “guamp” koduna sahip var olan tek işlemciden güç alacak. Daha net hangi işlemci kullanılacağı bilinmese de 1.80 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 600 serisi tek işlemci ile karşımıza çıkması bekleniyor. Android 10 işletim sistemi ile birlikte gelmesi beklenen model, 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak.

Cihazın kamera bölümü ile alakalı Daha net tek bilgi bulunmuyor. ama Bilinen serinin tek evvelki modeli var olan G8 Play’de 13 Megapiksel, 8 piksel ve iki piksel çözünürlüklerinde üçlü kamera kurulumu bulunuyordu. G9 Play modelinde de dahada iyi RAM ve dahada iyi işlemci kullanılması beklendiği amaciyla tek evvelki modelden dahada iyi kamera kurulumunun da bulunması bekleniyor.

Moto G9 Play modelinin fiyatı ve başka nitelikleri ile alakalı tek bilgi bulunmuyor. Cihazın çıkış tarihi ile alakalı da tek bilgi bulunmasa da bu yıl içinde piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

geekbenchMoto G9 PlayMoto G9 Play özellikleriMoto G9 Play GeekbenchMotorolaMotorola Moto G9 Play

Sayfa Bulunamadı

iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar belli oldu

Geçtiğimiz günlerde tek sızıntıyla alana çıkan iPhone 12 serisinin kutusunun içinde Apple Earpods ve şarj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir