Ana Sayfa / Tekno Haber / Motorola One Fusion özellikleri ortaya çıktı

Motorola One Fusion özellikleri ortaya çıktı

Motorola Bu sıralar tertemiz akıllı telefonlarıyla karşımıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Motorola One Fusion Plus’ın Hindistan’da piyasaya sürülmesinin derhal peşinden şirket, bu erken de dahada ahenk gösteren fiyatlı Motorola One Fusion özellikleri sızdırıldı!

Motorola One Fusion nitelikleri sızdırıldı!

Bu sıralar çoklukla orta segment ve giriş seviyesi akıllı telefonlarla karşımıza çıkan Motorola, geçtiğimiz sene sunduğu Motorola One serisine tertemiz cihazlar ekleyecek. Geçtiğimiz günlerde One Fusion Plus’ın piyasaya sürülmesinin ardından, bu erken de dahada ahenk gösteren fiyatlı One Fusion nitelikleri sızdırıldı.

6.5 inç, HD Plus çözünürlüklü tek ekrana sahip cihaz, standart tek su damlası çentiği ile karşımıza çıkıyor. Fusion Plus modelinde bulunan pop-up kamera Ne yazık ki bu modelde bulunmayacak. Ön tarafta bulunan kameranın nitelikleri ile alakalı net tek bilgi yok.

Motorola One Fusion nitelikleri sızdırıldı! - ShiftDelete.Net

Donanım tarafında Qualcomm’un Snapdragon 710 işlemcisinden güç alan cihaz, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ile karşımıza çıkıyor. Cihazın kamera detayları ve başka detayları ile alakalı Daha net veriler bulunmuyor ama büyük olasılık ay sonuna civarindan bütün detayları öğrenmiş olacağız.

Motorola akıllı telefon stratejisi kapsamında tertemiz planlarla karşımıza çıkacak benzeri duruyor. bu sebeple kısa süre içinde dahada premium modeller ve üst segment cihazlarla da gündeme gelebilir.

Motorola Edge Plus tanıtıldı! tertemiz amiral gemisi

Motorola Edge Plus tanıtıldı! tertemiz amiral gemisi

Motorola tertemiz amiral gemisini tanıttı. İşte 108 piksel kamerası ve Snapdragon 865 işlemcisi ile Motorola Edge Plus nitelikleri ve fiyatı!

Motorola One Fusion +Motorola One Fusion özellikleriMotorola One Fusion fiyatıOne Fusion özellikleriOne Fusion nitelikleri ve fiyatıuygun fiyatlı motorola

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir