Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Motorola Nio 5G için bazı detaylar ortaya döküldü

Motorola Nio 5G için bazı detaylar ortaya döküldü

Motorola’nın tertemiz geleceği söylenen Nio modeli amaciyla Bir takım özellikler belli oldu. dahada evvel argüman ve sızıntılar ile telefon ile alakalı bilgi edinmiştik. Şimdi ise telefon FCC tarafında göründü. Almanya’daki Bir takım kaynaklar telefonun Nio olarak adlandırılacağını söylemişti. FCC’de ise Motorola’nın tertemiz telefonunun aygıt numarası XT2125-4 olarak kayıtlara geçiyor. Motorola Nio 5G ile alakalı neler biliyoruz?

Motorola Nio Daha önceki modellere göz kırpıyor

FCC tarafında alana çıkan telefonların Bir takım nitelikleri dolaysiz onaylanmış oluyor. Öyle de oldu. Motorola Nio 5G özelliğinin yanında Moto G 5G Plus modelinde kullanılan 5.000 mAh’lik bataryaya sahip olacak. Model numaralarından telefonda kullanıcılacak donanımlar da alana çıkıyor. Örneğin MC-20X model numaralı şarj cihazı, evvelki raporlara göre 20W tek aygıt olarak karşımıza çıkıyor.

Telefonda bunun yanı sıra USB-C bağlantı noktası ve 3.5 milimetre kulaklık girişi bulunuyor. isminde da bulunan 5G takısıyla birlikte, hızlı tek web deneyimi sunmayı vadeden telefon, Bluetooth 5.1 ile donatıldı. Qualcomm’un Snapdragon 865 standart sürümünün kullanılacağı aktarılıyor ve 7 nm imalat sürecinden çıkıyor.

Telefonun başka nitelikleri şu şekilde:

Motorola Nio

Telefonun şu anda test aşamasında olduğu ve ekran tarafında 105 Hz yenileme hızı ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlandığı aktarılıyor.

Bu rakam enteresan çünkü 90 Hz ekrana sahip tek telefon 30/60 fps’lik tek videoyu kullanıcıya izletebiliyor. 120 Hz tarafına çıkıldığında ise kullanıcılar 24 fps’ye ulaşabiliyor. Kare hızları yenileme hızlarının birbirine oranlanmış olması gerekmektedir ama 105 Hz uyarlanabilir benzeri duruyor. Başka bir deyişle aslında 105 Hz değil de 90 Hz tek ekran bizleri karşılayabilir. tabiki bu tek tahmin.

TechnikNews tarafında bulunan haberde, telefonun 1080p ekran çözünürlüğüne sahip 6.7 ‘ boyutlarında olması bekleniyor. Motorola’nın tertemiz telefonunda 8 GB RAM/ 128 GB depolama alanı sunulacak ve işlemci tarafında Snapdragon 865 kullanılacak. Telefonun aynı zamanda 12 GB RAM/128 GB depolama seçeneğinin de sunulacağı aktarılıyor.

Bu tertemiz telefonun art tarafında bizleri OmniVision OV64B sensörünün bulunduğu 64 piksel tek anne kamera karşılayacak. anne kameraya, 16 Megapiksellik ultra geniş açılı kamera ve iki Megapiksellik derinlik sensörü eşlik edecek. Ön tarafta konumlandırılan kamera ise 8 Megapiksellik tek kamera ve ona 16 Megapiksellik ultra geniş açılı kamera eşlik edecek.

Motorola’nın tertemiz telefonu 2021 yılının evvel çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

akıllı telefonMotorola NioMotorola Nio 5GMotorola Nio özellikleri

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir