Ana Sayfa / Oyun / Minecraft cehennem güncellemesi detaylandırıldı

Minecraft cehennem güncellemesi detaylandırıldı

Corona virüsü nedeniyle güncellemelere ara veren oyun Minecraft cehennem güncellemesi ile karşımıza çıkacak. Güncelleme ile oyundaki diğer boyut olan Nether yeni özellikler kazanacak. Daha realistik bir yapı kazanmayı amaçlayan oyunda eksik olarak görülen boyut sonunda daha detaylı olacak.

Bu güncellemenin geleceğini biliyorduk fakat bu defa Microsoft tarafından bir oynanış videosu yayınlandı. Videoda yeni eklenecek biyomları görebiliyoruz.

Minecraft cehennem güncellemesi için fragman yayınladı

Oyunun iki farklı sürümü olan Java Edition ve Windows 10 Edition için duyurulan güncelleme yakın zamanda oyuna eklenecek. Yayınlanan videoda oyunun geliştirici ekibinden isimler gelecek değişiklikler hakkında bilgi veriyor ve ufak da olsa oyundan görüntüler videoya eşlik ediyor. Oyuna eklenecek yeni düşmanlar, yeni desenler hakkında birkaç bilgiye sahip olabiliyoruz.

Geçtiğimiz aylarda oyuna gelen RTX desteği ile ışın izleme dünyasında parmakla gösterilen oyunlardan biri Minecraft olmuştu. Bu teknolojiyi çok iyi deneyimlemenizi sağlayan güncelleme oyunun Bedrock, yani Windows 10 Edition sürümünde mevcut. Bu deneyimi alev efektleri konusunda daha iyi yaşamamızı sağlayan Minecraft cehennem güncellemesi ile oyuna olan ilgi artacak.

Eklenen yeni NPC’ler Nether ortamında yaşayabiliyor ve büyük ihtimalle sıradan dünyada hayatta kalamayacaklar. Uçsuz bucaksız bir dünyaya sahip Minecraft’ta sıradan, cehennem ve sonsuzluk boyutları bulunuyor. İlerleyen zamanda efsanevi ejderha dövüşünün yaşandığı sonsuzluk boyutunda değişiklikler yapılır mı kestiremiyoruz.

cehennem güncellemesijava editionminecraftminecraft modlarıminecraft netherminecraft rtx modunether güncellemesiwindows 10 edition

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

The Last of Us 2 puanı kafaları karıştırdı

TLOU 2, bu ayın en çok konuşulan oyunlarından tek tanesi oldu. PlayStation hususi oyunlarından var …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir