Ana Sayfa / Tekno Haber / Microsoft Teams beklenen özelliğe kavuşuyor

Microsoft Teams beklenen özelliğe kavuşuyor

Mart ayı itibarıyla 44 milyon etkin hergün kullanıcıya ulaşan Microsoft Team, Corona virüsü salgını döneminde kullanıcı sayısında mühim tek ivme gördü. Aylar geçtikçe tertemiz özellikler bünyesine katan Microsoft Teams, artık kendisinin fotoğraflarınızı video görüşmelerinde art tasarı resimleri olarak yüklemenize destur veriyor. Microsoft Teams art tasarı özelleştirmesi ile dikkat çekiyor.

Microsoft Teams art tasarı özelleştirmesi ile özgürlük tanıyor

Görüntülü görüşmelerde uzunca tek müddettir münakaşa konusuna dönüşen art planda ne olduğu sorununa en iyi çözümlerden birisi Microsoft Teams’ten geliyor. Microsoft Teams art tasarı güncellemesi ile kullanıcıların konuşmalarda dahada hür hissetmesini sağlıyor.

Bir süre evvel gelen bu kalite hemide tertemiz güncelleme ile dahada iyi vaziyete getirildi ayni vakitte da yerleşik art tasarılar arasından da seçenek yapmayı sağlıyor. Bu kalite aynı zamanda ani gelişen tek toplantıda art planınızdaki dağınıklığı göstermek istemediğiniz vaziyetlerde Sahiden de işe yarayacak benzeri duruyor.

Microsoft Teams art tasarı ozellestirmesi-Microsoft Teams art planı degistirmek-01

Şirket tertemiz yayımladığı tek blog yazısında uygulamanın kullanıcıları amaciyla art tasarı özelleştirmesini bulunan güncellemesini duyurdu. Bunun yanında mevzubahis özellik, hususi görüntüler ve başka art tasarı efektlerinin Yalnızca zamanlanmış ekip toplantıları amaciyla kullanılabilir olduğunu söylüyor.

Bunun yanında salgın esnasında en çok kullanılan uygulamalar arasında bulunan Zoom’da bu kalite tek müddettir bulunuyor. Microsoft’un uygulaması ise bu özelliği tertemiz alıyor olsa da tekrar de kullanıcılar amaciyla gelişiyor.

Bunun yanında art planlara ek etmek amaciyla hususi art tasarılar da uygulamaya eklendi. Microsoft Teams’in fiyatsız versiyonunu kullananlar amaciyla toplantıları evvelce planlama ve canlı altyazı kullanma benzeri nitelikleri de bünyesine eklemiş bulunuyor.

Salgın esnasında derhal hemen her görüntülü konuşma uygulaması mühim ölçüde kullanıcı sayısını artırmış durumda, bakalım salgın sonrasında bu başarılı yükseliş ayni ritimde devam edecek mi?

corona virüsümicrosoftmicrosoft art planmicrosoft teamsMicrosoft Teams art tasarı özelleştirmesiMicrosoft Teams art tasarı güncellemesizoomZoom alternatifi

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir