Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Merakla beklenen iPhone 12 anakartı sızdırıldı!

Merakla beklenen iPhone 12 anakartı sızdırıldı!

Kullanıcıların heyecanla beklediği iPhone 12, tertemiz sızıntı ile gündeme geldi. iPad Pro’da bulunan Lidar özelliğini de barındıracağı söylentiler arasında bulunan iPhone 12 anakartı sızdırıldı.

iPhone 12 anakartı sızdırıldı

Corona virüsü hasebiyle akıllı telefon piyasasında tedarik ve lojistik sıkıntıları yaşanmaya ayni ritimde devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda tertemiz iPhone modelinin gecikeceği ile alakalı Bir takım sızıntılar alana çıkmıştı.

iPhone 12 anakartı sızdırıldı

Benzer şekilde iPhone 12 nitelikleri ile alakalı sızıntılar da gündem olurken, tertemiz modelin anakart görseli paylaşıldı. Şirketin iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olmak üzere dört değişik iPhone 12 modeli ile karşımıza çıkacağı söyleniyor, ama paylaşılan görselin hangi modele ait olduğu ne yazık ki bilinmiyor.

iPhone 12 ve Max modellerinin alüminyum, iPhone 12 Pro ve Pro Max modellerinin ise paslanmaz kati kasa ile geleceği sızıntılar arasında yer alıyor. Ayrı olarak sırasıyla 4GB ve 6GB RAM ile karşımıza çıkacak var olan modeller, Apple A14 Bionic işlemci ile gelecek.

iPhone 12 Pro ve Pro Max modellerinde iPad Pro’da bulunan LIDAR sensörünün de yer alması bekleniyor. Eylül ayında tanıtılması beklenen modellerin corona virüsü nedeniyle Ekim ayı veyahut dahada sonrasında tanıtılacağı söylentiler arasında yer alıyor.

iPhone 12iPhone 12 anakartıiPhone 12 anakartı sızdırıldıiPhone 12 MaxiPhone 12 ProiPhone 12 Pro Max

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir