Ana Sayfa / Taşınabilir Bilgisayar / MacBook Pro alacaklar için Apple’dan kötü haber!

MacBook Pro alacaklar için Apple’dan kötü haber!

Apple, tertemiz 13 ‘ MacBook Pro modeli ile alakalı mühim tek adım attı. Giriş seviyesindeki modellerde yapılacak var olan 13 ‘ MacBook Pro özelleştirme seçeneklerinde iki katı ücret artışı yaşandı. Bu artışın en çok özelleştirme yapılan bileşenlerden birinde yapılması da dikkatleri üstüne toplasına neden oldu.

13 ‘ MacBook Pro modeli RAM ücreti iki katına çıktı

Kısa tek vakit evvel duyurulan tertemiz 13 ‘ MacBook Pro modelinin baz versiyonu, Bilinen 8 GB RAM ile birlikte geliyor. ama kullanıcılar, özelleştirme alternatifleri ile 8 GB RAM yerine, ekstra tediye yaparak 16 GB RAM tercihi yapabiliyor. dahada evvel 16 GB RAM tercihi amaciyla 100 dolar ekstra tediye istek ediliyordu. Şimdi ise Apple tarafından iki kat artış ile 200 dolar ekstra tediye istek edilmeye başlandı.

13 ' MacBook Pro modeli

LG Apple’dan iPhone 12 siparişi aldı

LG Apple’dan iPhone 12 siparişi aldı

Yeni gelen bilgilere göre LG’nin Apple’dan ağırbaşlı miktarda iPhone 12 siparişi almış durumda. İşte heyecan edilen bütün detaylar!

RAM fiyatlarından neden iki katlık tek artış olduğu da heyecan konusu haline gelmiş durumda. Yalnızca dolar fiyatında değil, avro fiyatlandırmasında da eş tek artış laf konusu. Apple Türkiye tarafında ise 8 GB RAM adina 16 GB RAM seçenek etmek istek eden tek kullanıcının, 1600 TL ödemesi gerekiyor. 16 GB RAM tercihi ile birlikte baz model 13 ‘ MacBook Pro fiyatı, 12800 Lira seviyesine erişmiş oluyor.

Bu artışın RAM fiyatlarındaki tek dalgalanmadan mı kaynaklandığı, yoksa direk Apple tarafından alınan tek ücret artışı kararı mı olduğu ile alakalı şu vakit amaciyla net tek bilgi bulunmuyor. İlerleyen günlerde bu konuyla alakali tertemiz veriler gündeme gelecektir.

13 inc macbook proAppleyeni 13 ‘ macbook proyeni macbook pro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir