Ana Sayfa / Tekno TV / Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!

Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!

BİM aktüel ürünleri arasında bulunan ahenk gösteren fiyatlı teknolojik ürün incelemesi ile karşınızdayız. PoloSmart Pro kablosuz kulaklık analiz videosu ile birlikte ahenk gösteren fiyatlı AirPods Pro benzeyen kulaklığın özelliklerine yakından bakıyoruz.

 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! 

BİM aktüel ürünleri: PoloSmart Pro kulaklık inceleme!

ShiftDelete.Net olarak değişik ürünleri sizler amaciyla incelemeye ayni ritimde devam ediyoruz. Dilerseniz sözü dahada fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

PoloSmart Pro kablosuz kulaklık inceleme

Tam kablosuz kulaklık modeli olarak karşımıza çıkan Pro modeli, kullanıcıları varlıklı tek kutu muhtevası ile karşılıyor. Kutunun içerisinden kulaklıklar ile birlikte kulaklıkların şarj kutusu ve kılıf çıkıyor. Bu kılıf ile kulaklığı kullanırken, çevresel zararlardan da koruyabilirsiniz. Kulaklık üç saate civarindan kullanılabilirken, toplamda 10 saate civarindan kullanım geçerliligi sunuyor. Kulaklık, Bluetooth 5.0 teknolojisi ile birlikte 10 metreye civarindan da kullanım sunuyor. Kulaklığın üzeri, duygulu dokunmaları algılayabilicek sensörlere sahip. Bu sensörler, kulaklığa dokunduğunuzu algılayabiliyor ve Google Asistan veya Siri’yi çalıştırabiliyor. Bu sayede, telefonunuzdaki asistanı kullanarak dilediğiniz sualleri sorabiliyor veya müzik değiştirme benzeri talimatları verebiliyorsunuz. Dilerseniz bu duygulu yapı ile birlikte müziği sesli asistan olmadan da değiştirebilirsiniz.

Videomuzu izledikten ardindan sizler de mahsul ile alakalı fikirlerinizi söylemeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler!

aktüel ürünleribim aktüelPoloSmart Pro özellikleriPoloSmart Pro incelemePoloSmart Pro kablosuz kulaklık incelemePoloSmart Pro kablosuz kulaklık analiz bimPoloSmart Pro kulaklıkPoloSmart Pro sdn

Sayfa Bulunamadı

Redmi Note 9 Pro kutusundan çıkıyor!

Redmi Note 9 Pro kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. uzunca müddettir beklenen telefon, nihayetinde SDN ofisine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir