Ana Sayfa / Otomotiv / Karsan’dan Hakkari’ye Jest…

Karsan’dan Hakkari’ye Jest…

Karsan, Hakkari Belediye Başkanlığı kent içi toplu taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere şehre 10 adet Jest+ araç teslimatı gerçekleştirdi.

Karsan Ticari İşler genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu

Konuyu değerlendiren Karsan Ticari İşler genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, Karsan’ın mahsul yelpazesiyle en hatri sayilir büyüklükte metropollerden, gelişmekte var olan kentlere civarindan Bir hayli değişik bölgeye çözüm sunduğunu belirterek, “Hakkari, planlamış olduğu değişim ve dönüşüm programı kapsamında; kent içi ulaşımında yaşanan sorunlara ait tedbirler almak ve vatandaşlara konforlu ve emniyetli hizmet sunulması yerine Karsan’ı seçenek etti. Dolayısıyla bizler bu şehre kamera ve kayıt nitelikleri bulunan Jest+ araçlarımızı teslim etmekten mutluluk dolu olmak duyuyoruz. Araçlarımız, belediye içerisinde şehre hizmet edecek ve bölge ulaşımına müspet katkı sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Hakkâri
nihayet güncelleme: 09:26 02.07.2020

Sayfa Bulunamadı

Kaliforniya’da elektrikli otomobil tartışması

Geride bıraktığımız hafta Kaliforniya Valisi Gavin Newsom tüm dünyada ses getirecek bir anlaşmaya imza attı. Anlaşma 2035 yılına kadar içten yanmalı motorlu araçların eyalette satılmasını yasaklayacak. Environmental Protection Agency (Çevre Koruma Ajansı) ise yaptığı açıklamada bölgenin elektrik altyapısının bu kadar elektrikli otomobili kaldıramayacağını söylüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir