Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Kamerasıyla sevilen; Google Pixel telefonların evrimi

Kamerasıyla sevilen; Google Pixel telefonların evrimi

Samsung’un ve Apple’ın amiral gemisi modelleriyle kıyaslanan Google Pixel telefonların hikâyesine tek bakalım. İşte Google Pixel telefonların evrimi:

Google imzalı Pixel telefonlar özellikle ABD’de oldukça popüler akıllı telefonlar arasında yerini alıyor. Türkiye’de resmî olarak satılmayan Pixel telefonlar, kamera performansı ve tasarım noktasında tam nokta alıyor. Yazılım tarafında da evvel güncellemelerin geldiği Google’ın değişik denemeler yaptığı uygulamalara ev sahipliği yapan bu telefon yeni sezon modelleri Türkiye’de satılmıyor olmasına karşın heyecan ediliyor.

Google Pixel telefonların evrimi: muvaffakiyet hikâyesi

Mobil resimcilik amaciyla araştırma yaptığınızda karşınıza Google Pixel telefonlarla çekilmiş fotoğrafların çıkması oldukça yüksek. Bunun yanında Google imzalı var olan bu cihazlar, yazılım tarafında da mühim oranda destekleniyor. 2016 seneninde ”Made by Google” imzalı olarak karşımıza çıkan bu canavarlar, kısa süre içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Google Pixel ve Pixel XL

Google Pixel telefonların evrimi-00

Google Pixel’den evvel şansını Nexus serisi ile göstermek istemişti. Nexus bilmeyenler amaciyla Türkiye’ye gelmiş tek cihazdı ama kısa süre içinde yerini başka modellere bıraktı. Google Pixel isimiyle evvel telefonunu piyasaya sürdüğünde bu cihazın en mühim özelliği iyi tek Android deneyimi sunmasıydı. Pixel ve Pixel XL adlandırmasıyla karşımıza çıkan serinin evvel azaları olmuştu.

Google Pixel telefonların evrimiGoogle Pixel ve Pixel XLgoogle pixel xlPixel 3pixel 3apixel 3a xlpixel 4aPixel 4a XL

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir