Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iPhone siparişiniz beklenenden daha hızlı gelebilir!

iPhone siparişiniz beklenenden daha hızlı gelebilir!

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte, Bir hayli insan web üzerinden alışveriş yapmaya başladı. özellikle hayat genelinde COVID-19 salgınının yaşanmasından sonra, yurttaslar mağazalara gitmemeyi seçenek ediyor. Bu dönemde, web üzerinden siparişlerin artması da tedarik sürelerinin uzamasına neden oldu. Şimdi ise Apple, mağazadan gönderim yaparak bu zamani kısaltmayı hedefliyor.

iPhone 12 Pro Max ile alakalı Bilinen nitelikleri sizlerle paylaşmıştık.

Apple, mağazadan gönderim ile kargo sürecini hızlandıracak

Bloomberg‘in haberine göre, Apple’dan aldığınız ürünler artık çok dahada hızlı gelebilecek. Amerikalı teknoloji devinin tertemiz deney ettiği kalite ile, siparişiniz depo adina direk size yakın tek mağazadan kargolanabilecek. Ancak, siparişin depodan mı yoksa mağazadan mı gönderileceğini müşteriler seçemeyecek. Bu karar, Tamamiyle Apple’ın sipariş sürecini yürüten operasyon ekibine bağlı.

Apple kargo süreci

Şimdilik evvel etapta Amerika ve Kanada‘da başlayan mağazadan gönderim süreci, Apple müşterilerinin kargo sürecini kısaltıyor. Böylece aynı gün veyahut ertesi vakit teslimat yapılabiliyor. Bu kalite Apple mağazasına yakın tek yerde oturan müşteriler amaciyla olabilitesi çok olurken, takriben 160 kilometrelik tek alan belirlenmiş durumda. eğer tertemiz özellik Avrupa ülkeleri amaciyla de gelirse, 160 kilometrelik alan hatri sayilir büyüklükte ihtimalle küçülecektir.

Apple tarafından uygulanacak bu tertemiz özellik, müşterilerin kargo süreci amaciyla hatri sayilir büyüklükte geliştirmeler sunarken firmanın maliyetlerini de azaltacak ve potansiyel kar marjını artıracak. Apple bu uygulamayı, koronavirüs hasebiyle kapattıkları mağazaları yeniden açtıktan sonra tecrübeye başladı. Amerika ve Kanada’da kısıtlı yerlerde başlayan uygulama, şimdiden yaygınlaşmış durumda.

Apple, Türkiye’de de bu özelliği kullanıma sunsa hoşnut kalır mıydınız?

Appleapple mağazaipadiPhonemacmacbook

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir