Ana Sayfa / Tekno Haber / iPhone SE 2020’ye gece modu getirdik!

iPhone SE 2020’ye gece modu getirdik!

Sihirli Elma YouTube kanalında sizler amaciyla değişik içerikler üretmeye ayni ritimde devam ediyoruz. iPhone SE 2020 gece modu ile alakalı hatri sayilir büyüklükte tek eksikle karşımıza çıktı. ama Sihirli Elma YouTube kanalında, bu meselesi çözdük.

iPhone SE 2020 gece modu meselenini çözdük!

Apple’ın en tertemiz ahenk gösteren fiyatlı telefonu iPhone SE 2020, tek bir kamera ile karşımıza çıkıyor. Bu kamera başarılı fotoğraflar çekse de gece moduna sahip değil. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri bu meselesi çözdüğümüz videomuz ile baş başa bırakalım.

NeuralCam ile gece modu getirdik!

Eğer tek iPhone SE 2020’yi satıp alıp, karanlık tek ortamda resim çekerseniz fotoğrafınızda Bir takım detaylar olmayabilir. Apple, iPhone SE’nin kamerasının modlarının arasına gece modu koymasa bile, 19.99 TL’ye satın aldığımız NeuralCam uygulaması ile bu meselesi çözdük.

NeuralCam, App Store’da 19.99 Lira ücret etiketi ile karşımıza çıkıyor. iPhone 6’dan iPhone 11 Pro Max’e civarindan Bir hayli iPhone’da çalışan bu uygulama, kullanıcıların dahada tesirli gece resimleri çekeceğini argüman ediyor. Bu uygulamayı Sihirli Elma YouTube kanalında dahada evvel incelemiş ve fikirlerimizi söylemiştik. Şimdi ise, gece modu olmayan iPhone SE’debu uygulamayı test ettik.

Videomuzu izledikten ardindan fikirlerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın. Ayrı olarak NeuralCam benzeri değişik uygulamalar dikkatinizi çekmişse, yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler!

iPhone SE 2020 gece moduiPhone SE 2020 gece modu uygulamasıiPhone SE 2020 kamera uygulamasıneural camneural cam denemeneural cam iPhone SE 2020neural cam sihirli elmaneural cam test

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir