Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iPhone kutusundan şarj aleti ve kulaklık kaldırıldı!

iPhone kutusundan şarj aleti ve kulaklık kaldırıldı!

Bugün Apple Event kapsamında; HomePod Mini ve tertemiz iPhone yeni sezon modelleri tanıtıldı. Şirket tarafından tertemiz telefonların duyurulmasıyla birlikte cihazların kutu muhtevası de açıklandı. dahada evvel alana çıkan söylentiler doğru çıktı ve iPhone 12 kutu muhtevası şarj adaptörü ve kulaklık içermiyor.

iPhone 12 kutu içeriğinde şarj adaptörü ve kulaklık olmayacak!

Apple’ın lansmanı öncesinde, geçtiğimiz ay, tertemiz iPhone modellerinin kutu içeriğinde şarj adaptörünün ve EarPods kulaklığın olmayacağı argüman edilmişti. Bu söylemler doğru çıktı ve Apple, resmi olarak bu iki ürünün kutu içeriğinde yer almayacağını açıkladı.

iPhone 12 Pro tanıtıldı! İşte nitelikleri ve fiyatı

iPhone 12 Pro tanıtıldı! İşte nitelikleri ve ücreti

Apple, iPhone 12 serisini tanıttı. İşte serinin dikkat cazip modeli: iPhone 12 Pro nitelikleri ve iPhone 12 Pro ücreti ile alakalı her şey!

iPhone 12 kutu içeriği şarj adaptörü ve kulaklık içermeme nedeni ise plastik kullanımını azaltmak olarak açıklandı. organizasyon içinde de geri dönüşümden fazlaca laf eden Apple, tertemiz iPhone modellerinin kutularındaki bu farklık amaciyla de çevre vurgusu yaptı. Ayrı olarak şu anda satışı ayni ritimde devam eden; iPhone SE, XR ve 11‘in kutusundan da adaptör ve kulaklık çıkarıldı.

iPhone 12 kutu içeriği

Ancak bu durum tüketicileri, işin mali tarafı düşünüldüğünde, üzebilir. dahada evvelce de iPhone kullanıcısı var olan kişilerin tertemiz modele geçtiğinde tek mesele yaşamayacağını söyleyebiliriz. ama evvel kez iPhone alacak kullanıcıların; şarj adaptörü almak istediklerinde 5W güç adaptörü amaciyla 179 TL, 20W güç adaptörü amaciyla 199 TL, 30W güç adaptörü amaciyla ise 459 TL ödemeleri gerekecek. Lightning konnektörlü EarPods almak istendiğinde ise ödenmesi koşul olan meblağ 200 TL oluyor.

iPhone 12 Pro Max tanıtıldı; en gelişmiş iPhone!

iPhone 12 Pro Max tanıtıldı; en gelişmiş iPhone!

Apple, tertemiz iPhone 12 serisini bu erken yaptığı organizasyon ile tanıttı. Peki amiral gemisi var olan iPhone 12 Pro Max nitelikleri ve ücreti nasıl?

iPhone 12 tanıtıldı! İşte nitelikleri ve fiyatı

iPhone 12 tanıtıldı! İşte nitelikleri ve ücreti

Apple heyecanla beklenilen iPhone 12 serisini tanıttı. iPhone 12 nitelikleri ile neler sunuyor? iPhone 12 ücreti ne kadar? İşte bütün detaylar!

apple eventiPhone 12iphone 12 kutu içeriğiiPhone 12 kutu muhtevası şarj adaptörü ve kulaklık içermiyor

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir