Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iPhone 12 tanıtım tarihi için yeni iddia ortaya çıktı

iPhone 12 tanıtım tarihi için yeni iddia ortaya çıktı

iPhone 12 tanıtım tarihi uzunca vakittir heyecan ediliyor. dahada evvelce alana çıkan haberlerde iPhone 12 çıkış tarihi amaciyla gecikebilir yorumları bulunuyordu. Bu öngörüler haklı çıktı.

Apple’ın heyecanla beklenen tertemiz modelinde hazırlıklar ayni ritimde devam ediyor. tek başka habere göre Samsung’un tertemiz modelin imalatı amaciyla hazırlıklara başladığı belirtiliyor.

iPhone 12 tanıtım tarihi umulandan geç olacak

Önde gelen telefon üreticisi Apple, tertemiz modeli amaciyla çalışmalara ayni ritimde devam ediyor. ama hayat genelinde yaşanan corona virüs salgını tertemiz modelin tanıtımı amaciyla tek riziko haline geldi. dahada evvelce alana çıkan haberlerde, tertemiz modelin tek sonraki eylül ayında duyurulması bekleniyordu. ama tertemiz sızıntılara göre eylül ayında tanıtım yapılmayacak.

Gelenek olarak tertemiz iPhone yeni sezon modelleri eylül ayının evvel haftasında duyuruluyordu. ama dünyayı tesiri altına alan salgın tanıtım tarihini geciktirecek. Apple’dan yaptığı sızıntılarla tanınan Jon Prosser’in tertemiz sızdırdığı bilgiye göre, iPhone 12 tanıtım tarihi tek sonraki ekim ayına ertelenmiş durumda. Aynı ad iPhone SE ve MacBook Pro tarihlerini de doğru sızdırmıştı.

iphone 12 çıkış tarihi

iPhone 12 çıkış tarihinde üç modelin tanıtılması bekleniyor. Bu modeller iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olarak isimlendirilecek. Bu modellerim sırasıyla 5.4 ‘ OLED, 6.1 ‘ OLED ve 6.7 ‘ OLED ekranla kullanıcılarla buluşması bekleniyor. tertemiz modellerin A14 Bionic işlemci kullanacağı da gelen haberler arasında.

iPhone 12 çıkış tarihi amaciyla hatri sayilir büyüklükte alaka bulunuyor.

iPhone 12iPhone 12 çıkış tarihiiphone 12 tanıtım tarihi

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir