Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iPhone 12 Pro Max parçalarına ayrıldı; büyük değişiklik!

iPhone 12 Pro Max parçalarına ayrıldı; büyük değişiklik!

Apple’ın “Bugüne kadarki en gelişmiş iPhone” olarak tanıttığı iPhone 12 Pro Max, Ekim ayında karşımıza çıkmıştı. Darbelere karşı dört kata civarindan dayanıklı tek ekrana sahip olduğu anlatilan aygıt tertemiz testler ile karşımıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 12 Pro modeli parçalarına ayrılmış ve içinden MagSafe mıknatısları çıkmıştı. Şimdi ise Daha ülkemizde var olmayan amiral gemisi iPhone 12 Pro Max‘in parçalarına ayrıldığı görüntüler alana çıktı.

iPhone 12 Pro Max parçalarına ayrıldı!

iPhone 11 Pro Max’e mukayese et en hatri sayilir büyüklükte değişiklik: anakartın konumu ve pilin şekli. Göründüğü üzere pil eskiye mukayese et zit L şeklini almış ve cihazdaki bütün mühim bileşenler sağ tarafa alınmış. Cihazın anakartı yıllardır sol tarafa yerleştiriliyordu.

Apple’ın elinde geniş tek alan olmasına rağmen, Ne yazık ki pil kapasitesinde evvelki modele mukayese et yüzde 10’luk tek düşüş yaşandı. Apple A14 Bionic’in dahada düşük güç tüketmesi iPhone 12 Pro Max’te bulunan 3687 mAh’lık bataryanın getirdiği eksikliği gideriyor.

Anakartın konumu değiştirilmiş olsa da, boyutu derhal hemen Tamamiyle aynı.

AppleiPhoneiPhone 12 Pro MaxiPhone 12 Pro Max parçalarına ayrıldı

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir