Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iPhone 12 Pro Max canlı görüntülendi!

iPhone 12 Pro Max canlı görüntülendi!

Apple’ın heyecanla beklenen tertemiz amiral gemisi akıllı telefonları amaciyla vakit yüzüne çıkan veriler artmaya ayni ritimde devam ediyor. Cihazın ekranıyla alakalı dahada evvel de Bir takım sızıntılar yaşanmıştı. ama bu sefer iPhone 12 Pro Max ekran nitelikleri ve görünümü oldukça net tek şekilde alana çıktı.

iPhone 12 Pro Max ekranı bütün detaylarıyla alana çıktı!

Daha önce, tanıtılacağı tarihi ertelenen tertemiz iPhone ile alakalı Bir gün evvel mühim veriler sızdırıldı. dahada evvel ekran özellikleri kısmen alana çıkan cihazın; hemide ekran özellikleri ayni vakitte da başka detaylarından Bir takım noktalar, Twitter üzerinden paylaşıldı.

Yapılan paylaşıma göre iPhone 12 Pro Max ekran nitelikleri hatri sayilir büyüklükte ölçüde belli oldu. Cihazın ekranı; 6,7 inç büyüklüğe, 120 Hz tazeleme hızına ve Super Retina olarak isimlendirilen OLED oturuma sahip olacak. Haptic Touch özelliğine de sahip var olan cihazın ekranı, 2788 x 1224 piksel çözünürlükle gelecek. Ayrı olarak iPhone 12 Pro Max ekranının ppi değerinin de 458 olacağı söyleniyor. Bu değerin her inçte kaç piksel olduğunu belirttiğinin altını çizelim.

Canlı görüntülenen ve ekran nitelikleri sızdırılan cihazın batarya ve Bir takım kamera detayları da su üstüne çıktı. Cihazda, LiDAR sensörünün karşımıza çıkacağını ve bunun, gece modu amaciyla de kullanılabileceğini görüyoruz.

Video tarafında ise telefonun 4K 120 FPS ve 340 FPS ağır çekim yapabileceği söyleniyor.

Cihazın batarya tarafına gelirsek, kapasitesi Daha bilinmiyor ama 20W hızlı şarj desteğine sahip olacağı alana çıktı.

AppleiPhone 12iPhone 12 Pro MaxiPhone 12 Pro Max ekran özellikler

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir