Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iPhone 12 Mini boyutunu gösteren video yayınlandı!

iPhone 12 Mini boyutunu gösteren video yayınlandı!

Ailenin en minik akıllı telefonu var olan iPhone 12 Mini ön siparişinden evvel boyutunu gösteren tek video yayınlandı. Beklenmeyen bu videoda tertemiz tanıtılan akıllı telefonun boyutları açık ve net tek şekilde görüldü.

iPhone 12 Mini boyutunu gösteren video

Akıllı telefon Romanyalı teknoloji blog yazarı ve YouTuber George Buhnici’nin videosunda görüldü. YouTuber, akıllı telefonu iPhone 12 ve 12 Pro ile karşılaştırdığı cihazın ayrıntılı tek uygulamalı videosunu yayınladı.

Cihazın esas özelliklerini tekrar hatırlatacak olursak; 131,5 x 64,2 x 7,4 milimetre ve 135 gr olarak kullanıcıların karşısına çıktı. iPhone 12 Mini evvel kez seriye tertemiz telefon olarak girecektir. Apple’ın en tertemiz mobil işlemcisine sahiptir.

Tek el ile huzurlu tek şekilde kullanılabilen tek iPhone olarak beğenilecek mi? iPhone 12 Mini ve 5.4 inçlik Süper Retina XDR OLED’i 12, 12 Pro ve geçen seneki 11 Pro Max’e karşı görüyoruz ve hepsi tertemiz telefonun gerçekte ne civarindan minik olduğunu doğruluyor. YouTuber Ayrı olarak 12 Mini’nin ne civarindan cepte olduğuna dikkat çekiyor ve Ayrı olarak bize normal iPhone 12 ile aynı var olan hemide art ayni vakitte da ön kamerayı incelemeyi de unutmuyor.

özellikleriboyutufiyatıiPhone 12minivideoyayınlandı

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir