Ana Sayfa / Tekno Haber / iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar belli oldu

iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar belli oldu

Geçtiğimiz günlerde tek sızıntıyla alana çıkan iPhone 12 serisinin kutusunun içinde Apple Earpods ve şarj cihazının çıkmayacağını sizlerle paylaşmıştık. bu erken ise iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar ile alakalı gelişmelerle sizlerleyiz.

iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar belli oldu

Tanıtımına az tek vakit kala verileri alana çıkan iPhone 12 ile alakalı sızıntılar gündemden düşmüyor. En nihayet olarak iPhone 12 ekranlarının 120 Hz yenileme hızı sunmayacağı sızıntısı hatri sayilir büyüklükte ses getirmişti.

iphone 12 aksesuar

Bugün alana çıkan tertemiz tek sızıntıya göre de iPhone 12 kutusu içinde sadece USB-C – Lightning kablosu olacağı alana çıktı. Görseli de alana çıkan kablonun, normal kablolara göre dahada uzunca ömürlü olacağı düşünülüyor.

Kutu içeriğinin belli olmasıyla birlikte iPhone 12 ücret tahminleri de haliyle güncellendi. Analistler 5.4 ‘ ekrana sahip en düşük iPhone 12 modelinin 749 dolar olacağı aktardı. eğer bu ücret doğru çıkarsa, iPhone 11 ücretinin sadece 50 dolar fazlasına tertemiz model geleceği mananına geliyor. 6.1 ‘ ekrana sahip var olan model ise 799-849 dolar arasında tek ücrete sahip olacak. iPhone 12 Pro modellerinin başlangıç ücreti ise 999 dolardan başlıyor.

AppleearbudsiPhoneiPhone 12iphone 12 kutusuusb c lightning kablosu

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir