Ana Sayfa / Tekno Haber / iPhone 12 fiyatı konusunda sevindiren gelişme

iPhone 12 fiyatı konusunda sevindiren gelişme

Geçtiğimiz günlerde düzen eden WWDC20 etkinliği sonrasında gözler iPhone 12 modeline çevrildi. iPhone 12 ücreti ile alakalı elde edilen sızıntılar neticesinde telefonun, en pahali olmayan amiral gemisi modellerinden biri olacağı argüman ediliyor.

iPhone 12 ücreti ile kullanıcıları sevindirecek

Bu sene nihayetinde tanıtılması beklenen iPhone 12 amaciyla Bir hayli argüman alana atılmıştı. Kutu muhtevası ve nitelikleri belli var olan cihazın ücreti ile alakalı da Bir takım söylentiler çıktı. Şirketin 4G destekli iPhone 12 modelini piyasaya sürmesi bekleniyor. Twitter kullanıcısı OmegaLeaks’in iddiasına göre, 5.4 ‘ iPhone 12 4G modelinin ücret etiketi 549 dolar olacak. ücret ile alakalı rakiplerine göre avantaj sağlayacak modelin nitelikleri ise resmi olarak Daha alana çıkmadı.

iPhone 12 Max modelinin ise 649 dolar ücret etiketi ile satışa sunulacağını belirten hesap, 5G modellerin 649 ve 749 dolar olacağını açıkladı.

iPhone 12 ücreti ile mutluluk dolu edecek

Geçtiğimiz günlerde iPhone 12 kutu içeriğinde şarj cihazının olmayacağı argüman edilmişti. tertemiz modelin 3.000 mAh üzerinde batarya kapasitesine sahip olduğu düşünüldüğünde kutu içeriğinde ahenk gösteren tek adaptör olmaması ve 18W güç adaptörünün 229 TL30W güç adaptörünün 379 TL ücret etiketi ile satılması kullanıcıların üzülmesine neden olacak.

Yeni iPad Pro modeli ile birlikte gelen LIDAR tarayıcının da Yalnızca iPhone 12 Pro Max modelinde olacağı argüman edilmişti. Daha netlik kazanmasa da LIDAR tarayıcının tertemiz iPhone modelinde yer almasına kati gözüyle bakılıyor.

Apple iPhoneiPhoneiPhone 12iPhone 12 4giPhone 12 4g fiyatıiphone 12 fiyatı

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir