Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iPhone 11 ekran sorunu yaşanları sevindiren haber!

iPhone 11 ekran sorunu yaşanları sevindiren haber!

Bazı iPhone 11 kullanıcıları ekran ile alakalı mesele yaşadıkları amaciyla Apple ile iletişime geçmişti. Şirket, iPhone 11 ekran değişim programı oluşturarak kullanıcıların sorunlarını çözüm bulacağını açıkladı.

Apple, iPhone 11 ekran değişim programı oluşturdu

Ekran modü üretiminde yaşanan tek meseleden dolayı Bir takım ekranların dokunmatik özelliğinin çalışmadığını tespit eden Apple, bu mevzu hakkinda çalışmalara başladı. internet sitesinde bulunan bilgiye göre Kasım 2019 ile Mayıs 2020 arasında üretilen iPhone 11 modellerinin ekranlarında dokunmatik meselesi mevcut.

Apple, iPhone 11 ekran değişim programı oluşturdu

Diğer iPhone modellerinde rastgele tek mesele olmadığının altını çizen şirket, kullanıcıların ekran değişim programına dahil olup olmadığını denetim edebilmeleri amaciyla tek sayfa oluşturdu. Apple, ekran çatlağına sahip var olan cihazlarda bu mevzunun çözülmesi amaciyla ek maliyet oluşabileceğini açıkladı.

Cihazların satın alındığı ülkeye göre onarım ile ilgili limit getirilebileceğini belirten Apple, standart garanti kapsamının genişletilmeyeceğinin altını çizdi. Ayrı olarak yaşanan meseleden dolayı ekran onarımı amaciyla ücret ödeyen kullanıcılara kazanç iadesi yapılacağı da belirtildi.

Ülkemizde değişim programıyla alakalı rastgele tek sınırlama olup olmadığı Daha bilinmiyor. Buraya tıklayarak cihazınızın değişim programına dahil olup olmadığını denetim edebilirsiniz.

AppleApple iPhone 11 ekran değişimiPhone 11 ekran değişim programı

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir