Ana Sayfa / Tekno Haber / iPad’in Gmail uygulaması işlevsel hale geliyor

iPad’in Gmail uygulaması işlevsel hale geliyor

İnsanların çoğu telefon benzeri minik ekranlı cihazlardan değil de iPad benzeri dahada hatri sayilir büyüklükte ekranlardan e-postalarını denetim etmeyi seçenek ediyor. durum bunun benzeri olunca da Gmail kullanan kişiler dahada işlevsel nitelikleri kullanmak istiyor. Gmail, iPad’de bölünmüş ekran özelliğine ahenk gösteren vaziyete geliyor.

Gmail, iPad’de bölünmüş ekran ile karşımıza çıkıyor

Gmail’in iPad’de bölünmüş ekran görünümüyle ahenk gösteren vaziyete geldiği görülüyor. Bu kalite yaklasik olarak bütün kullanıcılar tarafından artık kullanılabiliyor. Popüler e-posta uygulamasını artık takvim veyahut başka iOS uygulamalarıyla birlikte bölünmüş ekran özelliğinde kullanabiliyorsunuz.

Bu özelliğin en hatri sayilir büyüklükte avantajı ise tek e-postayı cevaplamadan evvel eğer yollamak istediğiniz tek yazi varsa onun olduğu sayfayı taraf tarafta açarak kolayca kopyalama işlemini yapmayı sağlıyor olması.

Gmail-iPad-de -bolunmus- ekran-ipad-bolunmus-ekran-ozelligi-00

Bu özellik, tüm G Suite ve kişisel Google Hesapları amaciyla kullanıma açıldı. Gmail amaciyla bölünmüş ekran özelliğini kullanmak amaciyla iPad üzerinden ”çoklu görevi” açmanız gerekiyor.

Bu özelliği açtığınız zaman, ekranda aşağıdan yukarıya yaptığınız kaydırma hareketiyle, Gmail ile birlikte çalışmak istediğiniz uygulamayı ekranın sağ veyahut sol tarafında konumlandırabilirsiniz.

bölünmüş ekran gmailgmailgmail ipadiOSiPad Gmail uygulamasıiPad’de bölünmüş ekraniPad’de bölünmüş ekran özelliği

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir