Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iOS 14 Beta 7 yayınlandı! İşte yeni özellikler

iOS 14 Beta 7 yayınlandı! İşte yeni özellikler

iPhone 12 ile birlikte kullanıma girecek olan iOS 14 amaciyla Apple, her hafta tertemiz güncellemelerle, tertemiz nitelikleri tecrübeye ayni ritimde devam ediyor. Kısa süre evvel yayınlanan iOS 14 Beta 7, Apple Developer Center üzerinden 18a5369b yapı numarası ile yayınlanmış durumda. İşte heyecanla beklenen iOS 14 Beta 7 özellikleri:

iOS 14 beta 7 özellikleri

Mevcut gökkuşağı çizgili duvar kağıdı alternatifleri standart ziya modu ayarları dışında karanlık mod ayarlarına da sahip olacak. ama bu özellikler Yalnızca karanlık mod faal olduğunda kullanılabiliyor, düşünülen olarak seçilemiyor.

Apple, uygulama kütüphanesindeki kategorilerde de değişikliğe gitti. Bu seçenekler artık Sosyal, halk Hizmetleri, Verimlilik ve Finans, Bilgi ve Okuma, Yaratıcılık, diğer, sağlık ve Fitness, Alışveriş ve Yemek, Eğlence, Seyahat, Oyunlar, Arcade ve Eğitim şeklinde olacak.

ios 14 beta 7, ios 14 beta 7 özellikleri, 18a5369b

14 Beta 7 özellikleri arasında, Beta 6’da AirPods Pro ile yaşanan tek bağlantı hatası da giderilmiş görünüyor. Bildiğiniz benzeri iOS 14‘ün Daha ne vakit yayınlanacağı belli olmasa da, Apple iki haftalık güncelleme takvimini tek haftalık olarak değiştirdi. Bu da iOS 14 kararlı sürümüne hızla yaklaştığımızın tek işareti olarak görülüyor.

Şu vakit amaciyla 14 Beta 7 ile alana çıkan başka farklıklar Daha alana çıkmış değil. dahada evvel widget’lar, saat uygulamasında yapılan farklıklar benzeri tek sıra farklık karşımıza çıkmıştı. Beta 7, 18a5369b güncellemesinin boyutu ise 417 MB olarak karşımıza çıkıyor.

Şu vakit amaciyla 18a5369b güncellemesi geliştirici hesaplarına sahip bütün iPhone modellerinde görünmeyebiliyor. Güncellemenin bütün cihazlara dağıtılması vakit alacağından, güncelleme denetlemeyi ani çok defa denetim etmekte yarar var. 14 Beta 7 dışında iPadOS Beta 7’de geliştirici hesapları amaciyla indirilebilir vaziyete gelmiş durumda.

18a5369bbeta 7iOSiOS 14 betaiOS 14 beta 6ios 14 beta 7ios 14 beta 7 özellikleriios betaiOS güncelleme

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir