Ana Sayfa / Akıllı Telefon / iOS 14.2 Beta 2 Public Beta çıktı! Nasıl yüklenir?

iOS 14.2 Beta 2 Public Beta çıktı! Nasıl yüklenir?

Tüm dünyaya yayınlanalı henüz bir ayı doldurmayan iOS 14, üçüncü beta sürümü iOS 14.2 Beta 2 Public Beta sürümü ile karşımızda. Kısa bir süre önce Developer Beta ile gelen özellikler, Public Beta ile birlikte daha geniş bir kitlenin kullanımına sunuluyor. Yeni güncellemeyle ile gelen özellikler arasında yeni emojiler ön plana çıkıyor.

iOS 14.2 Beta 2 Public Beta çıktı! Nasıl yüklenir?

Public Beta sürümleri ile Developer Beta sürümleri arasında teknik olarak bir fark bulunmuyor. Göze çarpan ilk detay Emojipedia tarafından bildirilen emojilerde kabarcık çay, mühür, tüy ve daha fazlası yer alıyor.

iOS 14’ün herkese açık geliştirici sürümünü yüklemek için buraya tıklayarak Beta Yazılım Programı’na kayıt olmanız gerekiyor.

– Açılan sayfada Sign Up butonuna tıklayarak Apple hesabınız ile kayıt olmalısınız. Daha önce kayıt yaptıranlar ise Sign In bölümüne tıklayarak giriş yapabiliyor.

ios 14.2 beta 2 public beta

– Karşınıza çıkan sözleşmeyi kabul ettikten sonra iOS bölümüne tıklamanız ve Get Started başlığı altında yer alan “Enroll your iOS device” linkine tıklamanız gerekiyor.
– Daha sonra Install Profile bölümünden Public Beta profilini indirerek cihazınıza kurmanız gerekli.
– İşlemleri başarıyla tamamladıktan sonra Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümünde Public Beta sürümünü indirebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz üzere hatalar ile karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Tekrar hatırlatalım, cihazınızda oluşabilecek donanım, yazılım sorunu veya veri kaybından ShiftDelete.Net sorumlu değildir.

iOS 14.2 Beta 2 ile gelen emojiler:

ios 14.2 beta 2 public beta

– Yüzler – Gözyaşı ile Gülen Yüz, Gizlenmiş Yüz

– İnsanlar – Ninja, Smokinli Kişi, Smokinli Kadın, Erkek Gelin, Gelin, Bebeği Besleyen Kadın, Bebeği Besleyen Kişi, Bebeği Besleyen Adam, Mx. Baba, Kucaklayan İnsanlar

– Vücut Parçaları – Sıkışmış parmaklar, Anatomik Kalp, Akciğerler

– Hayvanlar – Kara Kedi, Bizon, Mamut, Kunduz, Kutup Ayısı, Dodo, Fok, Böcek, Hamamböceği, Sinek, Solucan

– Yiyecek – Yaban Mersini, Zeytin, Dolmalık Biber, Gözleme, Fondü, Kabarcık Çay, Tamale

– Ev – Saksı Bitkisi, Çaydanlık, Piñata, Sihirli Değnek, Yuva Bebekleri, Dikiş İğnesi, Ayna, Pencere, Piston, Fare Kapanı, Kova, Diş Fırçası

– Çeşitli – Tüy, Kaya, Ahşap, Kulübe, Kamyonet, Paten, Düğüm, Madeni Para, Bumerang, Tornavida, Marangoz Testeresi, Kanca, Merdiven, Asansör, Mezar Taşı, Afiş, Transseksüel Sembol, Transseksüel Bayrak

– Giyim – Thong Sandal, Askeri Kask

– Müzik Aletleri – Akordeon, Uzun Davul

ios 14.2 beta 2 public beta

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir