Ana Sayfa / Bilim - Teknoloji / Instagram’a alışveriş özelliği geliyor! Instagram alışveriş yapma özelliği nasıl kullanılır?

Instagram’a alışveriş özelliği geliyor! Instagram alışveriş yapma özelliği nasıl kullanılır?

Dünya genelinde tek milyardan çok kullanıcıya sahip var olan Instagram tertemiz nitelikleri kullanıcılarına çikarmaya hazırlanıyor. Instagram üzerinden alışveriş uygulamak artık dahada sade ve hızlı tek vaziyete gelecek. hemide hatri sayilir büyüklükte ayni vakitte da minik işletmeler ek edecek Instagram Alışveriş (Shop) butonuyla hesaplarını alışveriş yapılabilir tek mağazaya dönüştürebilecek.

Instagram’da kişilerin direk işletme profili üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayan bu kalite ile dahada emin ve hızlı tek satın alma sisteminin oluşturulması hedefleniyor.

INSTAGRAM ALIŞVERİŞ NEDİR?

Instagram Alışveriş, Instagram’da kullanıcıların uygulamada nerede olurlarsa olsunlar alışveriş yapmalarını sağlayan tek sıra özelliktir.

INSTAGRAM ALIŞVERİŞ ne türlü KULLANILIR?

Instagram Alışveriş sekmesi, Tamamiyle kullanıma açıldığında insanların bu sekme üzerinden takip ettiği veyahut beğendiği markaların ürünlerini satın alma butonuna üzerinden kolayca almasını sağlayacak. Instagram Alışveriş üzerindeki ürünlerin tamamı Alışveriş sekmesi üzerinden satın alınamayacak. İsteyen markalar satın alma işlemleri amaciyla web sayfalarına yönlendirme yapabilecek.

ALIŞVERİŞ ETİKETLERİ

Alışveriş etiketleri, şirketlerin hikayeler ve yayın içi kataloglarındaki ürünleri ön olana çıkarmasına imkan tanıyacak ve böylelikle yurttaslar ürünler ile alakalı dahada çok bilgi edinebilecek.

HEDİYE KARTI satin alim VE aş SİPARİŞİ ETİKETLERİ

Instagram hikayelerine aş siparişi ve armağan kartı satın alma etiketleri eklendi. Bu etiketler ile kullanıcılar beğendikleri minik işletmeleri destekleyebilecek.

İÇERKİK OLUŞTURUCULARDAN ALIŞVERİŞ

İnsanların ürünleri sevdikleri içerik oluşturuculardan ve Instagram’dan çıkmadan alması mümkün olacak. Özellik test aşamasında olduğundan şu anda Yalnızca ani çok meşhur markada geçerli.

sıra hayat Instagram web yasamsal medya
nihayet güncelleme: 18:20 08.07.2020

Sayfa Bulunamadı

Jüpiter ve Satürn 800 sonra yakınlaşacak: 2020 kışı ve çifte gezegen için Google’dan özel doodle

Özel günleri doodle olarak kullanıcıların karşısına getirmeyi alışkanlık haline gelen Google, kış ve çifte gezegen buluşması özel görsel paylaştı. En son yaklaşık 800 yıl önce yakınlaşan Jüpiter ve Satürn, bugün yeniden yakınlaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir