Ana Sayfa / Tekno Haber / Instagram Story hilelerini videoda açıkladık!

Instagram Story hilelerini videoda açıkladık!

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Instagram Story hileleri 2020 videomuzda, Instagram Story nasıl düzenlenir sorusuna Android Story atma sorunu sorunu dahil birçok yöntemle cevap veriyoruz. Bu videodan sonra en iyi Instagram hikayesi atma yolunu siz bulabilirsiniz.

Instagram Story hileleri 2020

Instagram Story hileleri olarak bilinen yöntemler aslında Instagram’ın hile olarak sunmadığı ancak kolay fark edilemeyen özellikler olarak karşımıza çıkıyor. Buradaki yöntemler, hem Android telefonlarda hem de iOS işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabiliyor. Sizlere gösterdiğimiz yöntemleri kullanarak, standartın dışında daha güzel ve meraklandırıcı hikayeler atmak mümkün. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Instagram Story nasıl düzenlenir?

Bu soruya videomuzda cevap verdik ve sizlere hem Android telefonlar için hem de iOS işletim sistemini kullanan telefonlar için en iyi yöntemleri anlattık. Özellikle Android telefon kullanıcılarının şikayet ettiği Android Story atma sorunu çözümü  için işe yarayabilecek bir yöntemden bahsettik. Eğer siz de bir Android telefon kullanıcısıysanız ve bu durumdan muzdaripseniz yapmanız gerekenler oldukça basit. Instagram Story olarak atmak istediğiniz fotoğraf veya videoyu, telefonunuzun kamera uygulaması ile çekip, Instagram Story kısmına gelip galeriden o fotoğraf veya videoyu bulup öyle Story atmanız gerek.

Bu yöntem her Android telefonda işe yaramasa bile denemete fayda var.  Eğer hikayenizde yazmış olduğunuz yazının veya GIF’in herhangi bir nesnenin, kişinin veya herhangi bir yerin üstünde sabit durmasını isterseniz üzerine uzun süre basmanız yeterli oluyor. Burada karşınıza bir tuttur ekranı geliyor ve seçtiğiniz yazı veya GIF’in nereye tutturulacağını seçebiliyorsunuz. Kısacası bahsettiğimiz diğer yöntemler arasında yazı efektlerini yönetme, GIF veya yazı tutturmanın yanı sıra gizli bir şekilde hikayenize etiket koyma gibi yöntemler var ve bu yöntemler Instagram hesabınızda story atarken oldukça fazla işe yarıyor.

Sizler için hazırladığımız bu videoyu izledikten sonra bizlerle yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. Ayrıca sizlerin de kullandığı yöntemler varsa, YouTube yorumları üzerinden bizler ve seyircilerimiz ile de paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

android ınstagram hikayeandroid ınstagram hikaye gizlemeandroid ınstagram hikaye kalitesiInstagram hileleri 2020 – Android Story atma sorunu çözümü ve daha fazlası!instgram story düzenlemeinstgram story gifinstgram story hileleriinstgram story hilesiinstgram story yazı tutturmaiOS Instagram hikayeınstagram hikaye hileleri 2020ınstagram hileleri 2020ınstagram hileleri nelerınstagram story hileleri 2020

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir