Ana Sayfa / Akıllı Saat / İlk Apple Watch prototipi ortaya çıktı! İlginç tasarım

İlk Apple Watch prototipi ortaya çıktı! İlginç tasarım

Akıllı saat pazarına baktığımız vakit Apple Watch lider ürünlerden tek tanesi. Tasarımı ile Bir hayli saate örnek olan Apple Watch, prototipi ile oldukça farklı tek tasarım sergiliyor. Saatin evvel tasarım denemelerinden birine ait var olan görsel yaşanan tasarımsal evrimi gözler önüne seriyor.

Paylaşılan görseldeki saatin bir iPod’a benzediğini söylesek yanlış olmaz.

Apple Watch prototipi alana çıktı

Twitter’da yapılan tek paylaşım Apple Watch’un evvel hallerinden birini gösteriyor. Saatin tek de plastik tek kasası var, Başka bir deyişle anne cihazın üstüne tek de kılıf örtülmüş. Bu civarindan kalın tek saatin koruyucuya sahip olması işleri belli tek süre anormal vaziyete getirmiş.

Apple Watch prototipi olduğu iddiasıyla tek Twitter kullanıcısı tarafından yapılan paylaşım hakikat benzeri görünse de bu görselin doğruluğunun netlik hissesi yok.Bu tasarım bir iPod Nano’yu andırıyor, iyi ki tertemiz modellerde bunun benzeri tek tasarımla karşılaşmıyoruz.

İlk kuşak Apple Watch 2014 seneninde iPhone 6 ile birlikte karşımıza çıkmıştı. Prototip görselinden dahada değişik tek tasarıma sahip var olan saat iki sene boyunca üretilmeye ayni ritimde devam etmişti. 512MB DRAM ve 8GB depolama alanına sahip var olan birinci kuşak Apple Watch bu erken kolumuzda var olan saatlere ilham kaynağı oldu.

Sizce bu saat on sene evvel satışa çıksa alınır mıydı?

2010 apple watchapple Daha önceki apple watchapple watchapple watch evvel haliapple watch evvel nesilapple watch evvel seriapple watch evvel tasarımıapple watch evvel tasasrımıApple Watch prototipapple watch tasarımı

Sayfa Bulunamadı

Şampiyonlar Ligi temasında akıllı saat tasarımı

Kullanıcılar amaciyla hususi olarak geliştirilen akıllı saatlere şimdi de Şampiyonlar Ligi temalısı eklendi. Hublot Big …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir