Ana Sayfa / Otomotiv / Hyundai Kona yenileniyor!

Hyundai Kona yenileniyor!

Yeni Kona, tek evvelki modele göre dahada geniş tek duruşa ve dahada şık tek görünüme sahip. Tasarımcılar tarafından köpekbalığından esinlenerek hazırlanan otomobil, tertemiz tek ön görünüme kavuşuyor. Konumu yükseltilmiş gündüz farları (DRL), araca sportif ve aynı zamanda sofistike tek stil kazandırıyor. Ön tarafta bulunan farlarla beraber, tampon ve tertemiz ızgara kuvvetli ve yürekli görünümüne katkıda bulunuyor.

Yeni Kona çizimleri

Yeni Kona N Line, normal versiyona göre dahada alçak tek görüntüye sahip. Bu duruşu destekleyen geniş sema girişleri ve dahada agresif tek ön tampon, arabaya aerodinamik tek tasarım kazandırıyor. Sportif ambiyans, tamponun asagi kısımlarında bulunan spoylerler ve ince hat şeklinde uzanan sema kanalları ile tamamlanıyor.

Yeni Kona N Line çizimleri

Hyundai oto Tasarım

Sayfa Bulunamadı

Kaliforniya’da elektrikli otomobil tartışması

Geride bıraktığımız hafta Kaliforniya Valisi Gavin Newsom tüm dünyada ses getirecek bir anlaşmaya imza attı. Anlaşma 2035 yılına kadar içten yanmalı motorlu araçların eyalette satılmasını yasaklayacak. Environmental Protection Agency (Çevre Koruma Ajansı) ise yaptığı açıklamada bölgenin elektrik altyapısının bu kadar elektrikli otomobili kaldıramayacağını söylüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir