Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kablosuz bir kulaklıktan, dizüstü bilgisayara kadar kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlayan teknoloji şirketi, yenilikçi ve gelecek heyecanı uyandıran cihazları ile de öne çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda Huawei, en heyecan veren teknoloji ürünü katlanabilir telefonu Mate X‘in yeni versiyonunu duyurmaya hazırlanıyor.

Lansman tarihi, Weibo’dan duyuruldu

Huawei’nin resmi sayfasındaki bir Weibo gönderisine göre Çinli teknoloji markası, bu ayın sonlarında yeni bir katlanabilir telefon duyuracak. Mate X2 adını alacak yeni cihazın, Huawei’nin son katlanabilir telefonu Mate XS‘ten daha önemli bir konumda yer alacağı düşünülüyor.

Ek olarak Huawei’nin yeni katlanabilir telefonu Mate X2, yakın rakibi Samsung Galaxy Z Fold gibi içindeki esnek panel ile farklı bir katlanabilir ekran tasarımına geçebileceğini gösteriyor.

Henüz Mate X2 ile ilgili fazla bir detay yer almıyor. Ancak tahminlere göre katlanabilir telefonda Mate 40 Pro’da olduğu gibi Kirin 9000 işlemci yer alacak. Aynı zamanda tabii ki Google Servisleri, bu cihazda da kullanım dışı olacak.

22 Şubat günü tanıtılması planlanan yeni nesil katlanabilir telefonun Huawei’nin dijital kanallarından duyurulması bekleniyor.

Huaweikatlanabilir telefonMate X2

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

iPhone’da maskeyle Face ID’yi çalıştırdık!

Henüz Beta sürümünde var olan iOS 14.5 ile gelen tertemiz kalite sayesinde maske kullanırken Face …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir