Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei’den yeni patent: Samsung Z Flip rakibi olacak

Huawei’den yeni patent: Samsung Z Flip rakibi olacak

Geçtiğimiz hafta Mate 40 ailesini tanıtan şirket yeni modelleriyle birçok kullanıcının beğenisini kazanmayı başarmıştı. Geçtiğimiz günlerde Huawei tarafından alınan kapaklı telefon patenti ortaya çıktı.

Huawei yeni kapaklı telefon patenti ile gündemde

Katlanabilir telefonların fiyat politikası birçok kişi tarafından eleştiriliyor. Huawei’nin Huawei Mate Xs modeli için belirlediği 29.999 TL fiyat etiketi kullanıcıların tepkisini çekmişti. Huawei, daha ucuz maliyete sahip olan kapalı telefon piyasasına giriş yapmak için hazırlanıyor.

Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi (CNIPA) aracılığı ile alınan patent Tiger Mobile’s tarafından sızdırıldı. CNIPA patenti geliştirilecek olan modelin Galaxy Z Flip’ten daha büyük olabileceğini gösteriyor.

Kapaklı telefonda bulunan düğmelerin güç tuşu ve ses açma/kapama tuşlarını temsil ettiği tahmin ediliyor. Menteşe sisteminin kullanılacağı modelde ekran altı öz çekim kamerasının yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

Huwaei yeni kapaklı telefon patanti ile gündemde

Tasarımda yer alan deliklerin arka kamera için kullanılacağı söylentiler arasında yer alıyor. İnce çerçeve ve büyük ikinci ekran ile dikkat çeken model hakkında henüz hiçbir şey bilinmiyor. Patentin ortaya çıkmış olması yeni modelin gelecek yıl tanıtılma ihtimalini güçlendirdi.

HuaweiHuawei kapaklı telefonHuawei kapaklı telefon patentihuawei z flip rakibi

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir