Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei P50 serisi kameraları hakkında yeni iddia!

Huawei P50 serisi kameraları hakkında yeni iddia!

Geçtiğimiz günlerde size Huawei P50 serisi ve Kirin 9000 ikilisi kullanıcıların karşısına çıkabileceğini söylemiştik. bu erken ise sizlerin karşısına Huawei P50 serisi kameraları ile alakalı tertemiz iddia ile çıkıyoruz.

Huawei, tanıtımı yaklaşmakta var olan amiral gemisi serisi ile görünüşe göre yenilikleri zorluyor.

Huawei P50 serisi sıvı mercek kamera teknolojisi ile gelebilir!

Yeni tek iddiaya göre, Huawei’nin P50 serisinin Yalnızca milisaniye odaklanma süresine sahip sıvı lensli kamera teknolojisine sahip olacağı öne sürüldü.

MyDrivers isimli web sitenin raporuna göre, bu tertemiz sıvı mercek teknolojisinin tek sonraki yıl toplu tek şekilde üretilip piyasa sürüleceği belirtiliyor. Dahası, sıvı lensler öncelikle telefoto lensler amaciyla kullanılacak. Huawei de irtibatlı var olan alakalı ürünleri kullanıcılarının karşısına çıkaracak. Aslında şirketin tek müddettir sıvı mercek teknolojisi ile çalıştığı biliniyor.

Bu sene başlarında Huawei, P50 serisinin sıvı lensli kamera dizilimine sahip olacağını öne süre gelen tek patent aldığını da belirtmemizde yarar var. özellikle bu  sıvı lens; derhal hemen yüzde 100 doğruluk oranıyla bir insan gözüne eş şekilde Yalnızca milisaniyeler içinde dengelenebilen nihayet derece hızlı odaklamalar benzeri Bir takım avantajlar sunuyor.

Huawei P50

Sıvı lensli kamera dizilimi amaciyla Huawei’nin almış olduğu patent

Sıvı mercek teknolojisini kısaca açıklama etmek gerekirse; çoklukla lensler iki sabit odak uzaklığına sahip mercek arasındaki odak uzunluğunu ayarlayarak yakınlaştırma ve odaklamayı yaparken, sıvı lens görüntülemeyi denetim etmek emeli ile sıvının şeklini değiştirmek amaciyla içinden akım geçirmektedir. Bu da tespit edecek tek konuya odaklanmak amaciyla koşul olan süresi iyileştirir ve Hem de optik görsel sabitlemeye de muavin olabilir. eğer sıvı mercek teknolojisini dahada dayanıklı hale getirmeyi başarırsa; anormal koşullar altında veyahut darbeler veyahut kazaen düşmelerden ardindan güvenilirliği de artacaktır.

Huaweiiddiakameralensmilisaniyeodaklanmap50serisisızıntı

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir