Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei P50 Pro kamerası, zoom ile zirveye oturacak

Huawei P50 Pro kamerası, zoom ile zirveye oturacak

Huawei, nihayet vakitlerde ABD Başkanı Donald Trump’ın tekrar hedefinde bulunan markalar arasına girdi.  bunun için karşın telekomünikasyon teknolojilerinde de yeryüzünde laf sahibi var olan Çinli, P50 serisi amaciyla nihayet gücüyle çalışıyor. özellikle P50 Pro kamerası, zoom özellikleri ile doruğa oturacak benzeri görünüyor.

Huawei P50 Pro kamerası amaciyla “Binoküler Yakınlaştırma”

Çin’in yasamsal medya platformu Weibo‘da sızdırılan özelliklere bakılırsa, Huawei özellikle dijital zoom tarafında hudutları zorlamanın peşinde. Öncelikle P30 Pro ile akıllı telefonlarda dijital yakınlaştırma döneminin kapısını aralayan firma, şimdi de “Binoküler Yakınlaştırma” ile 200x benzeri tek seviyeye çıkacak.

Her ne civarindan sızdırılan bu P50 Pro kamerası özelliği Daha resmi olarak onaylanmamış olsa da, sızıntıya bakılırsa bu 200x düzeyinde dijital zoom yanında 20x benzeri bir optik zoom bizi bekliyor. Her ne civarindan hibrid yakınlaştırma amaciyla tek zızıntı olmasa da 50x hibrid tek yakınlaştırma özelliğininin de gelmesi olası. Bu yakınlaştırma nitelikleri P50 Pro dışında P50 modelinde de karşımıza çıkabilir.

huawei p50 pro kamerası, huawei p50 pro kamerası özellikleri, p50 pro 200x, 200x zoom

Twitter’da Weibo sızıntılarını açıklama eden Teme isimli tek hesap ise P50 Pro dışında P50 Pro Plus modelinin de gelebileceği iddiasında bulundu. ama şu anne civarindan bu konuyla alakali alana çıkmış emin tek sızıntı bulunmuyor.

Son senelerde Google servislerini kaybetmesiyle satış kaybı yaşayan marka, bunun için karşın kısa müddette toparlandı. Önce AppGallery ile Google Play‘in yerini doldurmaya çalıştı. nihayet olarak Harmony OS 2.0 ile karşımıza çıkan marka, belki de ilerde Android işletim sistemine ek olabilecek tertemiz işletim sistemini de tanıttı.

Huawei P50 serisi kameraları ile alakalı tertemiz iddia!

Huawei P50 serisi kameraları ile alakalı tertemiz iddia!

Huawei P50 serisi ve Kirin 9000 ikilisi ile gelebileceğini söylemiştik. Şimdi ise karşınıza Huawei P50 serisi kameraları ile alakalı tertemiz argüman ile çıkıyoruz.

Bu arada P50 serisinin hemide Android 11 tabanlı EMUI 11 ayni vakitte da Harmony OS 2.0 ile gelmesi bekleniyor. ama Harmony OS kullananan modellerin Yalnızca Çin’de satılma olasiligi bulunuyor.

Peki sizce P50 Pro kamerası ve sızdırılan nitelikleri ile karşımıza çıkan 200x dijital ve 20x optik zoom Sahiden de Huawei amaciyla tek ayrım yaratabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

200x zoom20x optik zoomHuawei P50 Prop50 pro 200xp50 pro kamerası

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir