Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei P40 Pro parçalara ayrıldı: Dayanıklılık testi

Huawei P40 Pro parçalara ayrıldı: Dayanıklılık testi

Huawei P40 serisinin en kuvvetli azalarından birisi var olan Huawei P40 Pro, dayanıklılık testi ile karşımıza çıktı. Arkasında 4’lü tek kamera kurulumunu barındıran bu cihaz, DxOMark testinden 128 puan almayı başarmıştı.

Huawei P40 Pro dayanıklılık testi ile gündemde! netice ne?

“JerryRigEverything” adli tek YouTube kanalının yaptığı bu test, Huawei’nin amiral gemisini çeşitli metotlar eşliğinde sınadı. Öncelikle ekran çizme testi ile başlayan “JerryRigEverything”, P40 Pro’daki evvel çiziği altıncı seviyede görüyor.

Yedinci seviyeye geldiğimizde çiziklerin dahada da netleştiğini ve derinleştiğini görüyoruz. dahada ardindan telefonun kenarlarını denetim eden “JerryRigEverything”, cihazın alüminyumdan yapıldığını dile getirerek bu telefonun dayanıklılığına dikkat çekiyor.

Huawei P40 Pro dayanıklılık testi

Çiziklerden ardindan optik parmak izi sensörünün çalışıp çalışmadığını denetim eden kanal sahibi, bu konuyla alakali P40 Pro’nun başarılı olduğunu söyledi. çünkü parmak izi sensörü her biçimde darbeye karşın çalışmaya ayni ritimde devam ediyor.

Isı testinde ekranın takriben 30 saniye süresince ısıya maruz kaldığını belirten “JerryRigEverything”, P40 Pro’nun sağlamlık ve esneklik ile alakalı da tam nokta aldığını belirtti. Bunun dışında kendisi ülkemizde evvel olarak 11.999 TL ücret etiketi ile satışa sunulmuştu.

Gücünü Kirin 990 5G’den bu telefon, 6.58 inçlik tek ekran ile geliyor ve 1200 x 2640 piksel çözünürlük sunuyor. Dilerseniz sizi alakalı video ile baş başa bırakalım. Huawei P40 Pro için yayımlanan bu video ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

Huawei P40 Prohuawei p40 pro özellikleriHuawei P40 Pro dayanıklı mıHuawei P40 Pro dayanıklılık testiHuawei P40 Pro ne civarindan dayanıklıHuawei P40 Pro parçalarına ayrıldı

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir