Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei P Smart S gün yüzüne çıktı! İşte detaylar

Huawei P Smart S gün yüzüne çıktı! İşte detaylar

Çinli teknoloji üreticisi Huawei, ortada segmentte P Smart serisini konuşturuyor. Corona virüsü hasebiyle Tasarıları değişen üreticinin tertemiz ahenk gösteren fiyatlı akıllı telefonu Huawei P Smart S amaciyla evvel detaylar alana çıktı.

Telefonun alana çıkan tasarımı ile kamera ile alakalı evvel bilgilere sahip olmuş olduk. Firmanın her telefonunu Türkiye’de göremiyor olsak da tertemiz P Smart S‘in satışı ülkemizde de yapılabilir. çünkü aynı serinin evvelki telefonları ülkemizde çok satış rakamlarına ulaşmıştı.

Huawei P Smart S evvel detayları sızdırıldı

Daha evvel Bir hayli sızıntıya sahiplik eden Evleaks, tertemiz P Smart S tasarımını sızdırdı. Yayınlanan rapora göre Kirin 710 işlemcisinden güç alacağı söylenen telefonda su damlası çentik tasarımını görüyoruz. art tarafta ise biri 48MP var olan üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Telefonun ahenk gösteren fiyatlı olmasını bekliyor olsak da parmak izi sensörü ekranda yer alacak. Bu da demek oluyor ki AMOLED tek ekran göreceğiz.

huawei p smart s

P Smart S ne yazık ki Google uygulamaları ile gelmeyecek. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ve Çin arasındaki gerilim neticesi Google lisansı iptal edilen üreticinin tertemiz telefonlarında Google uygulamalarını göremiyoruz. ücreti ile alakalı tek bilgi bulunmuyor.

Huaweihuawei p smart silk detaylarkirin 710

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir