Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar

Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar

ShiftDelete.Net ailesi olarak 22 Ekim Perşembe günü saat 14:45‘de Huawei canlı yayınında sizlerle buluştuk. Huawei markasının yeni akıllı telefon ailesi Mate 40 serisi tanıtıldı. Canlı yayın ile birlikte ShiftDelete.Net YouTube kanalından anlık olarak sizlere yorumladık. Yeni akıllı telefonların ve ürünlerin teknik özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Huawei Mate 40 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei Mate 40 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei, merakla beklenen Mate 40 serisi akıllı telefonların lansmanını gerçekleştirdi. İşte Huawei Mate 40 özellikleri ve fiyatı…

Huawei Mate 40 Pro Plus tanıtıldı: İşte özellikleri

Huawei Mate 40 Pro Plus tanıtıldı: İşte özellikleri

Huawei Mate 40 Pro Plus özellikleri belli oldu. Heyecanlı geçen etkinliğin 5G vurgusu ve Kirin 9000 işlemcisi oldukça dikkat çekti.

Huawei FreeBuds Studio tanıtıldı! İşte özellikleri

Huawei FreeBuds Studio tanıtıldı! İşte özellikleri

Huawei Mate 40 serisini tanıttığı etkinlikte farklı ürünleri de portföyüne ekledi. Bu ürünlerin en çok dikkat çekeni Huawei FreeBuds Studio..

Huawei Mate 40 serisi canlı yayın ile tanıtıldı!

Huawei’nin bugün gerçekleştireceği canlı yayında Mate 40, Mate 40 Pro ve Mate 40 Pro+, Huawei Freebuds Studio, Huawei Eyewear II, Huawei Sound X tanıtıldı. Yeni Mate ailesiyle birlikte son teknoloji ile üretilen 5 nm fabrikasyon sürecine sahip işlemcilerin kullanılması bekleniyor. Kamera tarafında ise Huawei telefonlarda her zaman olduğu gibi devrim yaptı.

Mate 40, Mate 40 Pro ve Mate 40 Pro+, Huawei Freebuds Studio, Huawei Eyewear II, Huawei Sound X teknik özellikleri, fiyatı ve diğer merak edilen tüm detaylar bugün canlı yayında açıklandı. Global lansmanı sizlerle birlikte izleyip anlık olarak aktaracağız ve tanıtılan ürünleri değerlendirdik.

Tüm bunların yanında sizler için hazırladığımız canlı yayında bir adet Huawei Freebuds 3i ve bir adet Huawei Watch Fit hediye ediyoruz. Instagram hesabımızdaki postu dikkate alarak hesiyeleri kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

haberHuaweimate 40Mate 40 özelliklerimate 40 fiyatımate 40 lite özelliklerimate 40 lite fiyatımate 40 proMate 40 Pro özelliklerimate 40 pro fiyatımate 40liteteknoloji

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir