Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei Mate 40 serisi için duvar kağıtları paylaşıldı

Huawei Mate 40 serisi için duvar kağıtları paylaşıldı

22 Ekim 2020 tarihinde tanıtılan Huawei Mate 40 serisi amaciyla çeşitli duvar kağıtları paylaşıldı. Yayımlanan görüntüler Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro Plus ve Mate 40 RS Porsche Design kullanıcılarına hitap ediyor.

Bu akıllı telefonların EMUI 11 ile donatıldığı duyurulmuştu. Yazılım desteğinden ardindan görünüme de odaklanan Çinli firmanın tertemiz duvar kağıtları Bir hayli kişinin beğenisini toplamayı başardı.

Huawei Mate 40 serisi amaciyla hazırlanan duvar kağıtları nasıl?

Kısa tek vakit evvel Mate 40 ailesi ile çekilen resimleri paylaşmıştık. Estetiğe ve tasarıma önem verdiğini her fırsatta ifade eden 33 senelik firmanın bu seri amaciyla seçenek ettiği fiyatlandırma politikası eleştirildi.

DxOMark testinde liderlik koltuğuna oturan Mate 40 Pro, bu eleştirilerin yumuşamasına neden olsa da kullanıcıların çoğu Huawei’den uygun tek indirim bekliyor. Çin menşeli firmanın bu öğrenci kulak verip vermeyeceği Daha belli değil.

Huawei Mate 40 duvar kağıtları

Ön kamera testinden 104 puan almayı muvaffak olan Pro etiketli modelin video ile alakalı 116 puan aldığını söylemiştik. art kamera testinde 140 puan benzeri oldukça çok tek puana layık görülen Mate 40 Pro’nun yakınlaştırma testinden seksensekiz puan aldığını da öğrenmiştik.

Genel klasmanda 136 puana erişerek birinci sıraya yerleşen Mate 40 Pro’yu 1.199 avro (euro) karşılığında satın alabilirsiniz. Galerimizde 10 adet görsel mevcut. Görüntülerin tamamına erişmek amaciyla “buraya“ tıklayabilirsiniz. Yayımlanan duvar kağıtları ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

Huawei Mate 40huawei mate 40 ailesihuawei mate 40 proHuawei Mate 40 Pro PlusHuawei Mate 40 RSHuawei Mate 40 serisimate 40 ailesimate 40 serisi

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir