Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Huawei Enjoy 20s özellikleri sızdırıldı!

Huawei Enjoy 20s özellikleri sızdırıldı!

Geçtiğimiz aylarda AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ambargoları hasebiyle amiral gemisi Mate 40’ın üretimini ertelemeye karar veren Huawei tertemiz telefonlar ile karşımıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. tertemiz çıkacak telefonlardan birisi var olan Huawei Enjoy 20s isimli telefonun nitelikleri sızdırıldı.

Huawei Enjoy 20s nitelikleri

Reddit isimli yasamsal medyada meşhur sızıntı uzmanı var olan tek kişi bu akıllı telefonun özelliklerini sızdırmayı muvaffak oldu ama teknik özellikler sayfasında anlatilan boyutlar, ekran detayları, pil kapasitesi ve hızlı şarj, TENAA ve Çin’in 3C yetkilileri tarafından onaylanan TNN-AN00 5G isimli model numaralı telefonla birebir aynı olarak görüntülenmekte. tek başka sızıntı uzmanı da, TNN-AN00 isimli model numaralı telefonunun Huawei Enjoy 20s olarak piyasaya sürüleceğini argüman etti. 20s’e ait olduğu argüman edilen özelliklerinin çoğu, Haziran ayında piyasaya sürülen Honor Play4’ten TNNH-AN00 model numaralı akıllı telefondan esinlenerek alana çıktığı söyleniyor.

huawei enjoy 20s

Sızıntıya göre, gsm telefonunun 170 x 78,5 x 8,9 milimetre boyutlarında olduğunu ve 212 gr ağırlığında olduğunu alana koyuyor. 20: 9 en boy oranını ve 1080 x 2400 piksel Full HD + çözünürlüğü destekleyen 6.8 ‘ ekrana sahiptir.

Honor Play 4

Honor Play4 e benzeyen Enjoy 20s argüman edilen, Dimensity 800 5G yongaseti tarafından yönetiliyor. Cihazda 4.300mAh batarya bulunuyor. 3C görünümü, 22.5W hızlı şarjla kullanıcıların karşısına çıkabileceğini alana koydu.

Söz konusu var olan bu akıllı telefon Enjoy 20s, 8 megapiksellik tek ön kamera ile gelmesi planlanmıştır. art tarafında 64 piksel + 8 piksel + iki piksel üçlü kamera ünitesi bulunur.

20sakıllı telefonözelliklerenjoyHuawei

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir