Ana Sayfa / Akıllı Saat / Huawei cihazları yeni harita uygulamasına kavuşuyor

Huawei cihazları yeni harita uygulamasına kavuşuyor

Huawei Çin merkezli Baidu’nun harita hizmeti olan, Baidu Maps’e kavuşuyor. Huawei Baidu Haritalar artık HarmonyOS 2.0 amaciyla destekleniyor. Huawei ile Baidu arasındaki bu tertemiz iş birliği, akıllı telefonlardan akıllı saate paylaşılabilen meselesiz tek navigasyon sistemi getirecek.Bunun yanında Baidu, bu navigasyon sistemiyle alakalı verilerin açıklamadığı benzeri aynı zamanda ahenk gösteren cihazların listesi de Daha belli değil.

Huawei Baidu Haritalar akıllı saatlere taşınıyor

Huawei giyilebilir teknolojide de emin adımlarla ilerliyor. Hâl bunun benzeri olunca da HarmonyOS tabanlı akıllı saatleriyle akıllı telefonların ahenk gösteren çalışabileceği tek harita uygulaması gerekiyordu. anımsatmak gerekirse geçtiğimiz hafta Huawei Watch GT iki Pro tanıtılmıştı.

Bu akıllı saat Huawei’in başka modellerine göre, gelişmiş özellikler sunuyor. Örneğin, ekran paylaşımı gibi. Bu kalite sayesinde Watch GT iki Pro‘nun bağlı olduğu akıllı telefon amaciyla ikincil ekran olarak kullanılmasına imkan sunacak. Baidu Haritalar ise tertemiz tek navigasyon sistemi sunuyor. hemide yürüyüş ayni vakitte da bisiklet yarisi sürmek amaciyla akıllı saatin rotasını ayarlayabiliyor. İşletim sistemiyle birlikte de akıllı saatlerin kullanım ömrünün de uzayacağı aktarılıyor.

Baidubaidu haritalarbaidu mapsHuaweiHuawei Baidu HaritalarHuawei Watch GT iki Prowatch gt iki pro

Sayfa Bulunamadı

Şampiyonlar Ligi temasında akıllı saat tasarımı

Kullanıcılar amaciyla hususi olarak geliştirilen akıllı saatlere şimdi de Şampiyonlar Ligi temalısı eklendi. Hublot Big …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir