Ana Sayfa / Tekno Haber / Honor Magic EarBuds ile 1 gün! – vLog!

Honor Magic EarBuds ile 1 gün! – vLog!

Teknolojik ürünler ile 1 gün geçirdiğimiz ürünlere bu sefer tam kablosuz kulaklık Honor Magic Earbuds ile devam ediyoruz. Honor Magic Earbuds ile bir gün videomuzda, Honor Magic Earbuds özellikleri kullanıcılara neler sunuyor, tüm gün deneyimleyerek yakından bakıyoruz.

Honor Magic Earbuds ile bir gün geçirdik, neler yaşadık?

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Deneyim odaklı videolarımıza bu sefer Honor’un tam kablosuz kulaklığı Honor Magic Earbuds ile devam ediyoruz. Ekibimizden Furkan bu kulaklık ile 1 gün geçirdi ve sizlere yaşadığı deneyimleri göstererek anlattı. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Kulaklığı nereden satın alabilirim?

1 gün geçirdiğimiz Honor Magic EarBuds kulaklığı satın almak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Honor Magic Earbuds özellikleri neler?

Tam kablosuz kulaklıklar arasında şık tasarımı ile karşımıza çıkan kulaklık, inci beyazı ve mavi iki renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Kulaklığı kulağınıza  taktığınız andan itibaren sizleri rahat bir kullanım deneyim beklerken, 3 farklı boyutta yumuşak silikondan üretilen kulak uçları kullanıcının kulak büyüklüğüne göre değiştirilebiliyor. Kulaklık kulağınıza takıldığı anda hem pasif hem de aktif olarak gürültüyü engelleyebiliyor. Magic Earbuds, hibrit ileri-geri beslemeli çift mikrofon Aktif Gürültü Engelleme teknolojisini kullanarak, ortalamada 32dB’e kadar dış sesi engelliyor. Bu sayede trafik, toplu taşıma, ofis, uçak gibi istenmeyen seslerin bulunduğu ortamlarda, kulaklık sadece dinlediğiniz sese odaklanmanızı sağlıyor. Kulaklık, şarj kutusu ile 10,5 saate kadar telefonla görüşme, 14,5 saate kadar kesintisiz müzik oynatımı sağlıyor. Kulaklıklar aktif gürültü engelleme özelliği açıkken ise telefon görüşmeleri için 9, müzik oynatımı içinse 12 saate kadar kullanım ömrü sunuyor.

Müzik dinleme konusunda kullanıcıların karşısına 10mm’lik dinamik bir sürücü ünitesi ile çıkan kulaklık, EMUI 10.0 ya da daha yeni bir versiyon kullanan Android  akıllı telefonunuzla, şarj kutusunu açtığınız anda otomatik olarak eşleşebiliyor. Kulaklık  iPhone’larla da çalışabiliyor ancak Huawei AI Life uygulaması iOS işletim sisteminde bulunmadığı için kulaklıkların detaylı ayarlarını yapamıyorsunuz. Kulaklıkların üstüne dokunarak hem Android hem de iPhone’larda müziği kontrol etme veya aramayı cevaplama gibi özelliklerin de olduğunu belirtelim.

Furkan’ın Honor Magic EarBuds ile 1 günü videosunu izledikten sonra YouTube kanalımıza abone olmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayın. Ayrıca video hakkındaki yorumlarınızı da YouTube videomuzun altına yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Honor Magic EarbudsHonor Magic Earbuds özellikleriHonor Magic Earbuds incelemeHonor Magic Earbuds incelemesiHonor Magic Earbuds sdnHonor Magic Earbuds shiftdeletenetHonor Magic Earbuds testHonor Magic Earbuds vlog

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar belli oldu

Geçtiğimiz günlerde tek sızıntıyla alana çıkan iPhone 12 serisinin kutusunun içinde Apple Earpods ve şarj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir