Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Honor 30 Lite tasarımı belli oldu! 90 Hz ekran

Honor 30 Lite tasarımı belli oldu! 90 Hz ekran

Huawei asagi markası olarak yoluna süre gelen firma, Honor 30 Lite tasarımı ile adından laf ettirdi. Firmanın resmi Weibo hesabından yayınlanan görselde, modelin tasarımına ait Bir takım detaylar alana çıktı.

2 Temmuz tarihinde tanıtılması beklenen modelin tasarımı ve Bir takım nitelikleri amaciyla Bir takım detaylar dahada evvelce de alana çıkmıştı. Yayınlanan görselle birlikte de tasarım netleşmiş oldu. Ayrı olarak modelin 90 Hz tazeleme hızına sahip ekranla gelmesi bekleniyor.

Honor 30 Lite tasarımı

Honor tertemiz yeni sezon modelleri amaciyla çalışmalara ayni ritimde devam ediyor. 6.5 ‘ büyüklüğünde LCD, 90 Hz tazeleme hızına ve 180 Hz dokunma tepkimesine sahip ekranla istikbal var olan model, 5G desteğini de kullanıcılara sunacak. Rakiplerine göre dahada ahenk gösteren fiyatlı olması beklenen modelin, mobil oyunlar amaciyla de iyi tek seçenek olacağı düşünülüyor.

Honor 30 Lite tasarımı içinde dört değişik seçeneği olduğu belirtildi. Bu seçenekler “yaz gökkuşağı”, “serap gümüşü”, “Oz büyücüsü” ve “gece siyahı” olacak. Bu renk alternatifleri arasında da “yaz gökkuşağı” olarak isimlendirilen seçeneğin, hatri sayilir büyüklükte rağbet görmesi bekleniyor.

honor 30 lite tasarımı

Modelin özelliklerine baktığımızda bizi 5G destekli işlemci olacağı bilgisi karşılıyor. Modelin dört GB, 6 GB ve 8 GB RAM alternatifleri ile 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

Model kamera tarafında da üçlü sistemle kullanıcılarla buluşacak. Bu sistemde 48 piksel anne kamera ile 8 piksel ve iki piksel var olan iki kamera görev alacak. Ön kameranın da 16 piksel olacağı konuşuluyor.

honorhonor 30 litehonor 30 lite özelliklerihonor 30 lite tasarımı

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir