Ana Sayfa / Tekno Haber / Honor 30 Lite tanıtım tarihi netleşti!

Honor 30 Lite tanıtım tarihi netleşti!

Huawei‘nin alt markası olan Honor‘un önümüzdeki günlerde yeni akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyor. Çinli üreticinin tanıtacağı telefonlardan birinin Honor X10 Max olması beklenirken buna ek olarak Honor 30 Lite modelinin de tanıtılacağı düşünülüyor. Son açıklamalarla birlikte Honor 30 Lite tanıtım tarihi belli oldu! İşte detaylar

Honor 30 Lite tanıtım tarihi belli oldu!

Honor 30 Lite modeli bir süredir farklı sızıntılarla karşımıza çıkıyordu. Cihazın çıkış tarihi ile ilgili farklı iddialar ortaya atılsa da net bir bilgi bulunmuyordu. Çinli şirketin son yaptığı açıklamalara göre Honor 30 Lite modeli 2 Temmuz Perşembe günü X10 Max modeli ile birlikte tanıtılacak.

Honor 30 Lite tanıtım tarihi belli oldu! - ShiftDelete.Net (1)

Honor 30 Lite modelinin özellikleri hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Fakat bazı sızıntılara göre Honor 30 Lite modelinin Mediatek Dimensity 800 işlemcisinden güç alması bekleniyor. Cihazın kamera bölümünde ise 48 Megapiksel, 8 Megapiksel ve 2 Megapiksel değerinde üç adet arka kamera, 16 Megapiksel değerinde de bir adet selfie kamerasının bulunması bekleniyor. Ayrıca Honor 30 Lite modelinin 22.5W hızlı şarj desteğine sahip 4000 mAh büyüklüğünde bir bataryadan beslenmesi de beklentiler arasında bulunuyor.

Honor 30 Lite modelinin fiyatı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. 2 Temmuz günü yapılacak olan lansmanda cihazla ilgili tüm detayların paylaşılması bekleniyor. Cihazla ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşıyor olacağız.

honorHonor 30honor 30 liteHonor 30 Lite tanıtım tarihiHonor 30 Youth editionHonor 30 Youth Edition tanıtım tarihiHuawei

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir