Ana Sayfa / Otomotiv / Honda üretimini kısmen durdurdu!

Honda üretimini kısmen durdurdu!

Reuters’ın haberine göre Honda sözcüsü yaptığı açıklamada, şirket sunucularının fidye yazılımından etkilenmiş olabileceğinin düşünüldüğünü söyledi. Pazartesi bugünü gerçekleştirilen kuşkulu hücum hasebiyle kalite denetim sistemlerinin zarar görmediğinden emin olmak istek eden Honda’nın Bir takım fabrikalarındaki imalatı durdurması, şirketin küresel üretimini etkiledi.

Honda ülkemiz Gebze Fabrikası

Şirket sözcüsü, bu erken itibarıyla Bir hayli fabrikada üretimin tekrar başladığını; ama fidye yazılımının imalat sistemlerini kesintiye uğratması hasebiyle Ohio’daki anne fabrikanın yanı sıra Türkiye, Hindistan ve Brezilya’daki fabrikalarda imalat duruşunun sürdüğünü söyledi.

Brezilya Hindistan Honda oto Pazartesi hücum ülkemiz

Sayfa Bulunamadı

Kaliforniya’da elektrikli otomobil tartışması

Geride bıraktığımız hafta Kaliforniya Valisi Gavin Newsom tüm dünyada ses getirecek bir anlaşmaya imza attı. Anlaşma 2035 yılına kadar içten yanmalı motorlu araçların eyalette satılmasını yasaklayacak. Environmental Protection Agency (Çevre Koruma Ajansı) ise yaptığı açıklamada bölgenin elektrik altyapısının bu kadar elektrikli otomobili kaldıramayacağını söylüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir