Ana Sayfa / Teknoloji / Herno, Centric PLM ile dijitalleşmeyi hızlandırıyor

Herno, Centric PLM ile dijitalleşmeyi hızlandırıyor

İtalyan lüks giyim markası Herno, Centric Software’in Ürün hayat Döngüsü idaresi (PLM) çözümünü başarıyla uygulamaya aldı.

Şirketten yapılan izaha göre kısa süre evvel mahsul yelpazesini triko ve ayakkabıyı içerecek şekilde genişleten Herno, mahsul kalitesini yakından denetim edebileceği ve mahsul koleksiyonlarını zenginleştirebileceği tek moda odaklı PLM çözümüne yatırım yapmaya karar verdi.

Şirketin CEO’su Claudio Marenz “Centric Software’in lüks mahsul sektörüne ait bilgisi ve hususi PLM teknolojisinin sağladığı yenilikçi çözümleri, bizi Centric’i seçmeye yönlendiren yenileşme yolunda mühim oyun oynadı” dedi.

“Centric PLM, mahsul geliştirme faaliyetlerini kolaylaştırıp yapılandırıyor, ekipteki herkesin geliştirme sürecinin her mertebesini takip etmesini sağlıyor, Ayrı olarak ürünün piyasaya çıkma süresini kısaltıyor.”

Centric Software Başkanı ve CEO’su Chris Groves ise yaptığı izahta “Herno’nun Centric PLM’yi başarıyla uygulamaya almasından çok memnunuz. BeSight ile ortaklaşa, Herno’nun hızını, kalitesini ve verimliliğini artırmasını sağlayacak, gelecekteki gelismesini destekleyecek entegre tek dijital platform oluşturuyoruz” ifadelerine yer verdi.

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir