Ana Sayfa / Teknoloji / Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!-işte detay

Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!-işte detay

Birçok kullanıcı kamp ve piknik gibi etkinliklerde akıllı telefonları şarj etme sorunu yaşıyor. Solarcharge güneş enerjili powerbank incelemesi ile karşınızdayız.

Solarcharge güneş enerjili powerbank işe yarıyor mu?

ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda özellikle kamp yapmayı sevenler için Solarcharge markasının güneş enerjili powerbank modelini inceledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Güneş enerjili powerbank modelini satın almak için: https://bit.ly/3eZrrqm

Satın aldığımız çevrim içi mağazada powerbankin 12.000 mAh olduğu yazıyor. Ancak elimize ulaşan kutuda 15.000 mAh olduğu iddia edilen bir cihaz ile karşılaştık.

Güneş enerjili powerbank modelleri doğa etkinlikleri için kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. Ancak bazı powerbank modellerindeki güneş panelleri, yeterli akımı sağlayamadığı için powerbank şarjını doldurmakta zorlanıyor.

Güneş enerjili powerbank alırken cihazda bulunan güneş panelinin kaç Watt enerji sağladığına dikkat etmelisiniz. İncelediğimiz modelde bu tarz ayrıntılar ne yazık ki mevcut değil.

Cihazda yer alan çakar ve fener özelliği çalışıyor. Cihazı 6 saat güneş altında şarj ettiğimizde yaklaşık yüzde 25 doluluk oranına ulaştık. Cihazın gerçek kapasitesi bilinmediği için 12.000 mAh üzerinden hesapladığımızda 3.000 mAh elde ediyoruz. iPhone 11 şarj ettiğimizde cihazımızı sadece yüzde 30 oranında şarj edebildi.

güneş enerjili powerbankpowerbank

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir